Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi lenne, ha a tengerek és...

Mi lenne, ha a tengerek és óceánok víz helyett tejjé változnának?

Figyelt kérdés
Megromolhatna? Bepenészesedhetne? Lenne szaga? Mi lenne a következménye?
2017. jan. 5. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon gyorsan megromlana, vagy aludttejjé változna. Kihalna az élővilág, nem tudnának menni a hajók és csődbe menne az összes szálloda Görög-, Olasz-, Spanyolországban.
2017. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Sok tejünk lenne.
2017. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
miert nem sörré?
2017. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lenne értelme egy szólásnak :D

- Átrepülted az óceánt?

- A nagy túrót!

2017. jan. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wadmalac ***** válasza:
100%

Szerintem te még sosem szagoltál meg úgy igazán romlott tejet, ami végigment már a komplett cikluson az összes még iható-ehető tejterméken át.

Hát, phuh, lenne egy fajta szag.


Gondolom, nem kellenének hozzá évtizedek, hogy a földi életnek csak bakteriális folytatása legyen.

2017. jan. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De konkrétan mit élnének át az emberek? Hogyan halnának meg? Szenvednének? Nem szőrösödne meg az óceán a penésztől?
2017. jan. 6. 13:20
 7/7 Wadmalac ***** válasza:
100%

Gondolom remek kis járványok dühöngenének.

A jónép menekülne a tengerpartokról a kontinensek belsejébe, ahol jófajta éhínségek pusztítanának a megnőtt tömeg és a tengeri eredetű táplálék hiánya miatt.


A saját ivóvízforrásokkal nem rendelkező szigetek lakossága halna ki a leggyorsabban, majd azt követnék a tengeri élelemhiány miatt a nagyobbak is.


Aztán pár millió év alatt visszaállna a régi rendszer, mert az időjárás folyamatos desztillálóűzeme lassan helyreállítaná az eredti vízóceánokat. Persze addigra tök más, új élővilággal,ami igazodott a rendszerbe bekerült rengeteg plusz szerves anyaghoz.


Ezt még folytathatnám sokáig, de minek is?

Kevés ennél irreálisabb "mi lenne, ha..." kérdést láttam.

Igazság szerint nem igazán van értelme ezen gondolkodni.

Én még annyira nem tudtam unatkozni életemben,hogy ilyen dolgokon morfondírozzm.

:D

2017. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!