Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Nincs olyan weboldal, ahol az...

Nincs olyan weboldal, ahol az egyes kémiai reakciókat bemutatják atomok és molekulák reakciójaként?

Figyelt kérdés
Tehát pl. a szén és az oxigén egyesülését bemutatják számítógépesen, de csak 1-2 molekulával. Pl. megy egymás felé a két atom/molekula. Találkoznak, az egyik átad ennyi elektront, ebből leszakad ez meg az, aztán keletkezik X mennyiségű hő. Tehát hogy az ember el tudja képzelni, hogy mi is történik az egyes atomok/molekulák reakciójakor. Bármilyen ehhez hasonló weboldal jó.
2016. nov. 12. 22:56
 1/6 Nikolas Kidman válasza:
Alkalmazásban megvan. Aszsem power leaci a neve, vagy valami ilyesmi.
2016. nov. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát nekem itt nem adott ki semmi ilyesmit.


[link]

2016. nov. 16. 15:02
 3/6 Nikolas Kidman válasza:

Powder-legacy

Aki nem tudná elérni a progit, keressen meg priviben, és küldök egy letöltőlinket, mert ez a selejtes oldal nem jeleneníti meg a linket nyilvánosan.

2016. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kicsit rajzolgattam vele, meg néztem a lehulló port. Ezen kívül nem láttam semmilyen kémiai reakciót. Én amúgy úgy gondoltam, hogy van két db atom, vagy molekula. Kettő, nem több. Ez a kettő közeledik egymáshoz. Ekkor az egyik elektronja átmegy a másikba, stb. Érted, tehát én másmilyen re gondoltam.
2016. nov. 16. 15:32
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért nem rossz, de nem erre gondoltam.
2016. nov. 16. 15:33
 6/6 Nikolas Kidman válasza:

Gyors használati útmutató:

jobb oldalt vannak csoportosítva az anyagok, ha ráviszed az egeret, akkor alul egy sorban megjelennek a kategória anyagai.

Megállítod a reakciófolyamatot, jobb alsó sarok, és c-4-el a robbanóagyagok közül, csinálsz vele egy o betűt. Teszel bele uránt, és egy neutront, és láthatod a reakciót, ha elindítod.

A görgővel növelheted a kör átmérőt.

lehet hogy nagyítani is lehet, meg teljes képernyőre kirakni, meg frissíteni, de ennyire nem merültem bele.

2016. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!