Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A szoktam az múlt vagy jelenid...

A szoktam az múlt vagy jelenidejű szó?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel az istenér nem értünk egyet, Szerintem múlt, Szerinte jelenidő :D
2016. okt. 16. 21:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ezek szerint én nyerteeem!!!!!!!!! :D értelmetlen amit mondani szokott.. :D vagy régen mondott? :'D *barátnő, *Nyuffy
2016. nov. 17. 02:04
 12/15 anonim ***** válasza:
Mojjo: azért kaptad a haszontalan választ, mert nem ugyan azt írtad, hanem tuskó voltál. Ez bizony ilyen kemény világ. Nem szeretik azt, aki nagyképű.
2016. nov. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Mojjo ***** válasza:
@12: nem igazán látom, hogy tuskó lett volna a válasz. GYK-s viszonylatban főleg nem. De oké, legyen. Valahogy csak-csak kiheverem a dolgot, akármekkora csapás is ez.
2016. nov. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
LOL
2016. nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
@Mojjo kicsit hülye vagy de nem baj.... a szokok helyes mert az egy ingadozó ikes ige. végződhet k-val meg m-mel is mert második személyben szoksz. helyes a szokok. nagyon vicces, tényleg nagyon vicces hogy egy nyalvtani hiba fáj neked de először nézz utána butuska :)
2020. ápr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!