Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi a kötelességem mint anyának?

Mi a kötelességem mint anyának?

Figyelt kérdés
Rövid kapcsolat, véletlen terhesség, rövid ideig együtt voltunk a gyerek miatt vagyis inkabb segitett. Azt mondja h minden nap tájékoztassam a gyerekről, illetve kenye kedve szerint elvinne egy hetre. Mondtam allapodjunkeg a szokasos kethetibe hivatali dolgok nelkul. Az nem jo, meg az se ha hivatalos...legyünk jobaratok meg kb szorakoztassam ezert hivogat nap mint nap az az apja. Nem szeretem ot, elegge megviselt h igy estem teherbe es ugy erzem o egy plusz teher, (sajnos kezdodo servem lett, es allergiaim ) ha beteg vagyok sose segit, de mar nem is kerem evek ota. A sajat dolgaimrol beakar szamoltatni a gyerek miatt, de en mar massal szeretnek lenni es masra forditani a napi maradek energiam. Kotelez ilyenre a torveny? Hogy napi szinten foleg ROLAM kerdezgessen?

2016. márc. 16. 17:48
 1/3 Walter_Dornberger ***** válasza:
Fordulj ügyvédhez. ne egy drágához, de néhány tizezret megér a nyugalom. Apai elismerő nyilatkozat volt? lett anyakönyvezve?
2016. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Fizet valamit? Ismeri a gyerek?
2016. márc. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze,elismerte a gyerekem, ismeri, csak az zavar, hogy belemászik a magán életembe, mert szerinte kötelességem őt naponta tájékoztatni, és nem tehetek róla, de nem szeretem, nem is szeretettem, nehezen hoztam meg a döntést a terhesség alatt kikészültem lelkileg, aztán a szeretet győzött és elfogadtam a fiamat,de az apját ki nem állhatom, évek teltek el, nem tudok jó barátja lenni.
2016. márc. 20. 12:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!