Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hol tudnék venni egy ilyen...

Hol tudnék venni egy ilyen mágnest? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Én készítettem paintben. 2 db ra lenne szükségem, egy hatalmas erejűre, nagyon erősre, ami legalább 30cm ről is tudja vonzani a másikat, vagy 20 ról, és egy nagyon kicsire, amit a nagy nagy erővel vonz. A kicsi lehet akár összesen 2cm is. Erőssége nem fontos, nem neki kell vonzania a nagyot. Mágnesboltban nem nagyon találtam eddig, igaz 2-t néztem de tömve voltak neodímium mágnessel vagy mivel. Budapesti vagyok! Netről kicsi sok idő rendelni...:S


2015. nov. 10. 20:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Az a hőm, a max ahol még tud működni, aztán demagnetizálódik. Nem is tudtam, hogy a mágnes embert öl, miért tenné? Hogyan? (Mellettem egy mágneskészlet van, sokáig)
2015. nov. 11. 07:58
 12/12 anonim válasza:

Itt is körülnézhetsz:

[link]

2015. nov. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!