Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi történik ha krokodilcsipess...

Mi történik ha krokodilcsipesszel áramkört hozunk létre egy autoakkumulátorral és egy ember fejével úgy hogy a fülére tesszük az elektródákat?

Figyelt kérdés
Mi történik?
2015. nov. 3. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Valakinek fájni fog. Egy rövid ideig.
2015. nov. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az autóakkumulátorban 12V van, tehát attól függ, mennyi időre teszed oda. Ha elég hosszú időre, akkor működési zavarokat okozhat az agyban, illetve vérrög keletkezhet agyi érben. (Hogy ez az elég hosszú idő mennyi, nem tudom, de gyanítom, hogy max 1 perc.)
2015. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ha egy nőnek a melleira csatlakoztatjuk akkor tényleg megsülhet és kidurranhat a benne lévő zsír? vagy ez hülyeség(egy könyvben olvasta)
2015. nov. 3. 18:15
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Női mell esetén kifut a tej.
2015. nov. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy 12V-os aksiról nem hinném, hogy bármi komoly dolog történne. Nagyon kis áramok folynának ott.


"És ha egy nőnek a melleira csatlakoztatjuk akkor tényleg megsülhet és kidurranhat a benne lévő zsír?"

Alkalmazott tudományok? :))

Egyébként ha megsül bármi is, akkor már rég nem élne az illető. A szíve hamarabb fogja felmondani a szolgálatot, mint a melle.

2015. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Wadmalac ***** válasza:

Még a 24 voltos teherautó-akkuval sem.

Az emberi testnél kiloohm szintű ellenállásokról beszélünk.

Persze ez főként a bőr ellenállása, annak vastagsága testterületenként más, beleszól az is, hogy száraz vagy nedves stb. Nagyon kényes bőrfelületeken át egy 24 V már csúnyán kellemetlen lehet.

Beszúrt tűkön át már más a helyzet. Úgy még egy szívet is meg lehet állítani rossz esetben.

2015. nov. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát én egy erős krokodilcsipeszre gondoltam ami elég rendesen beleváj pl a mellbe és azt szeretném tudni hogy elképzelhető e hogy attól elkezd felforrósodni megpörkölődni a melle?
2015. nov. 4. 19:29
 8/10 anonim ***** válasza:
12V-on nem. Akkor sem, ha egy egész erőmű van mögötte.
2015. nov. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

oszt enis lattam, ezt a bikazasokot,

egyszer lealtunk egy szep fouton mert leallott az oto,

es ecaka fele volt az idojaras,

ok azt mondtak nekem hogy elmennek befele egy varosba hoznak krokodilkabel,

es amikor kiszallottam az otobol hult helyem volt a hatso ulesen amire ok visszaertek,

2015. nov. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

es lattam hogy hogy bebikaztak az akumulatorom,

de rendesen hazavagott engem mert elkezted maceralni a krodol veget, es dumaltunk en meg letesteltem magam es megerintettem a nagy diskuracioba a pozitivumot a akumulacion,

2015. nov. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!