Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » 1km hány négyzetkilométer, és...

1km hány négyzetkilométer, és 1 négyzetkilométer hány km?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a km2 terület míg a km hosszúság mérésére van, de azért pls válaszoljatok :D
2015. jún. 24. 15:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"Mert úgy tudom hogy lehet négyzetkilométert km-ben leírni."

Nem lehet, rosszul tudod. :(

2015. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy elnézem, itt mindenki elmebeteg. Nem baj, játszatok csak csak. Ez egy homokozó!
2015. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

De most tényleg, egy idióta kérdésre idióta választ kell adni?

KÖNYÖRGÖM, hogy lehet valaki ilyen hülye? És ti meg akarjátok válaszolni? Miért?

Poén, persze, én is jól szórakozom rajta, az a baj, hogy az idióta kérdésre ráadásul idióta válaszok mennek. De bocsi, ez is csak poén, ugye?

2015. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Egy négyzetkilóméter az az, hogy egy kilóméterben hány négyzet van.

Ezt legegyszerűbben úgy határozhatod meg, hogy nagyon gyorsan lépsz egyet jobbra, 1 métert, aztán balra egy métert és ezt megismétled ezerszer.

Igaz hogy fársztó, de tudtommal a legjobb földmérők is igy csinálják.


"Igazad van, vannak síkkitöltő görbék, ezek hossza a kitöltött terület nagyságától függetlenül végtelen."

Nincs igazad, mert a sikkitöltő görbék a tóruszban találkoznak, aztán a tórusz összeomlik, és ebből lesz a lótórusz!

2015. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Bocsáss meg, végül is nem tudhatom, hány éves vagy?

Ha csak egy elemi iskolás, nem biztos, hogy tudnod kellene.

Én csak szarkasztikus voltam, mert ennyire hülye kérdést még nem láttam itt a GYK-n.

2015. jún. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Én meg ekkora hülye embert mint te, még nem láttam :D bocs, de hülye emberre őszinte vélemény xdd
2015. jún. 27. 20:36
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Jó, akkor most komolyan válaszolok:

1 km az 100 km2

1 km2 az 10 km


Ezt most vajon elhiszed?

2015. jún. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
amúgy hülye vagy mert tönkreteszed a profilod xd de te tudod :)
2015. júl. 9. 22:03
 19/20 anonim ***** válasza:

Figyelj! Azt irod, tudod: az egyik terület, a másik hossz. "De azért válszoljatok". Akkor milyen választ vársz?

Szivatod az embereket? Kiváncsi vagy milyen hülye válaszokat fogsz kapni? Hát megkaptad.

2015. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam hogy egy szimpla kérdés egyeseket megőrít... Vedd be a nyugtatódat, aztán szia. És illik az illemet ismerni.
2015. júl. 10. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!