Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Keresett, és megfizetett...

Keresett, és megfizetett szakma a CNC?

Figyelt kérdés

2015. máj. 12. 08:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
elvileg igen, gyakorlatban az a problema hogy kezdot sehol nem akarnak felvenni, de akkor meg hogy szerzel tapasztalatot?
2015. máj. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
jó helyen kell csinálni és akkor kikerüléskor 2 év tapasztalatod van...
2015. máj. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Van rá esélyem, hogy gimibe ezt tanuljam. 4 év + 1 év teknikum.
2015. máj. 12. 09:40
 4/29 anonim ***** válasza:

én gimibe mennék (a lányok miatt haha), utána is el lehet menni CNC-re de ha még most leszel gimis én mérnöknek mennék

ugyan azt csinálja, 3*os fizetésért

2015. máj. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
CNC-n meg duálisra mennék, ami 2 éves, és közben dolgozol a gyárban havi 60 ezres ösztöndíjért + bérlettámogatás nem egy rossz deal
2015. máj. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Itt is kapunk ösztöndíjat gyakszi alatt..de akkor érdemes, vagy nem?
2015. máj. 12. 10:59
 7/29 anonim ***** válasza:
hosszútávon a diploma éri meg
2015. máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:

OKJ-vel nem tudok elhelyezkedni. Ha van munkatapasztalatod, akkor tényleg könnyű, de ha kezdő vagy, úgy, hogy 90% felett végeztél, még akkor sem alkalmaznak még arra se, hogy nyomkodd a gombot, figyeld a munkafolyamatot, majd cseréld ki a kész munkadarabot a nyersre. Egyszer volt, hogy majdnem alkalmaztak, de aztán el lettem küldve onnan is, hogy mégse, mert nincs tapasztalatom. Majd ha Dezsőbácsi beajánl valahova, ahol lehúzhatok két-három évet, akkor talán mehetek már máshova is, viszont az meg ördögi kör, mert ha 2 éven át operátor voltam, abból is a kisebbik, aki még csak bele se szagolhat a programba, hiába rossz, akkor semmi másra nem fognak már alkalmazni, mert "ez a srác operátor és kész". Én nagyon megbántam az OKJ-t, hatalmas pénzkidobás volt, annyit értem el vele, hogy már magabiztosan tudok vásárolni az OBI-ban.


Ha valaki gimnáziumban tanulja, esetleg később egyetemen, fényes jövő vár rá, akár irodával.

2015. máj. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Itt biztosítanak munkahelyet az iskola után..akkor pedig dolgozhatnék, h legyen a jogi egyetemre.
2015. máj. 12. 11:33
 10/29 anonim ***** válasza:
ha jogra akarsz menni miért cnczel? sok közi nincs egymásnak egymáshoz
2015. máj. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!