Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan kezdjek hozzá, csináljam?

Hogyan kezdjek hozzá, csináljam?

Figyelt kérdés

Szeretnék csinálni egy predator wrist blade-et.


[link]


A jobb kezén lévő pengékre gondolok.


[link]


Itt egy kép hogy "hogy müködik". Hogy lehetne "motorizálni" hogy pl. egy gombnyomásra "aktiválodik". Illetve, AZ alkarom 26 cm hosszú. (csukló-könyök). De a 26 cm-es penge szerintem kicsi. Nekem kb 35 cm-es kéne. De nem fér el az alkaromon, plusz a gép ami müködteti annak is kell hely. Én ugy gondoltam hogy ugy kéne megcsinálni mint a viperánál.


Tudom hogy hülyeségnek hangzik, de ki nem szeretne szerelni valami jót? :D


2010. febr. 9. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
vicces hogy válaszként pont egy pszihológiai tanácsadás reklámot dobott ki :)
2010. febr. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
bocs hogy ez nem válasz de én is ugyan ilyet csinálok jah és én egy rúdra(pl hurkapálcára)ráragasztom és a végén kimarad x centi ahol nincs penge csak rúd de én is pont ugyan ezt akarom megcsinálni én pl arra gondoltam hogy vannak ezek a kis játék kardok amik kipattannak és ez használható lenne
2010. máj. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!