Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan csináljam? Hogy kezdjek...

Hogyan csináljam? Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Pl.: a mai napon is csókolóztunk az ágyon barátnömmel..ö a gatyóba:d én a bugyiba:D és a többi:D gatyába volt ugyan... gondoltam rá h ugy rendesen ki kéne nyalni:D csak nemtudom hogy hogy kezdjek neki. szal valami ötlet esetleg?
2011. márc. 17. 22:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
talán még az "hátráltatott" ebben.. hogy nemtudom h akarj-e
2011. márc. 17. 22:43
 2/11 anonim válasza:
Bugyiba? ez tuti megy a fuckyeahra... Amugy megirhatnàd a kort, vagy hogy miota vagytok egyutt
2011. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek fuss neki még egyszer!
2011. márc. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem a gatyót le kell venni, hogyha ki akarod nyalni, különben nehéz.
2011. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
15-15 1 hónap:D
2011. márc. 17. 23:00
 6/11 anonim ***** válasza:

Elég fiatalok vagytok, meg nem is vagytok régóta együtt, bár te ismered a bnőd, ha forróvérű akkor oké, de én még 20 felett is képen törölném azt, aki 1 hó után már kinyalni akarna.:D

Amíg lenn gatyán keresztül nem simogattad, addig ne igazán próbálkozz rögtön durr bele mással, mert pofára esel.

2011. márc. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 crawenn ***** válasza:
Ha láttad az Üvegtigris 2-t, abban van egy felületes, ám célratörő útmutató. Csak úgy, mint a palacsintából a lekvárt :D
2011. márc. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ö a gatyomba én a bugyijába játszadoztunk^^
2011. márc. 18. 16:16
 9/11 anonim válasza:
hát először puszilgasd a hasát aztán pedig egyre lejjebb és közbe told lefele a bugyiját aztán megy mint a karikacsapás de szerintem is várj még legalább 1 hónapot
2011. márc. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 18/L vagyok, a barátommal már többször is pettingeltünk, és ami a legjobban bejött nekem az az, mikor kb 15 percig csak csókolgatjuk egymást az ágyban fekve, és közben simogat a barátom(mindenhol), meg azt is szeretem mikor úgy izgat, h rám fekszik(ruhástul) és közben csókol miközben picit mozog rajtam. Aztán csókolgatja a nyakamat, felhúzza a felsőmet, és csókolgatja a hasamat, megy lejebb, és lassan lehúzza a gatyámat, meg a bugyimat, majd csókolgatja ott, és egyszer csak elkezdi csók helyett nyalogatni, először finoman, aztán egyre jobban.:) Ha terpeszben van a lány, akkor jó neki, és ha a nyakadban, az még jobb.

Ha nem szeretné, hogy csináld neki, akkor úgyis leállít szerintem! De úgyis élvezni fogja...

2011. márc. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!