Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A 132-es IQ jó? 13/F

A 132-es IQ jó? 13/F

Figyelt kérdés
Pénzt is kiadtam érte, és ezt az eredményt adta ki. Most örüljek, vagy inkább aggódjak?

2015. jan. 8. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

> „Pénzt is kiadtam érte,…”

Ez esetben én inkább aggódnék.

2015. jan. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Valószínüleg valótlan eredmény.
2015. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

Inkább aggódj - és a legkevésbé az idáig kiadott pénzed miatt.

Elég sok ilyen tesztet a szcientológusok működtetnek, és ha kitöltöd, a kezükben is vagy.

2015. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Netes tesztnél ez általában úgy működik, hogy kitöltesz egy tesztet, majd ha kifizeted a megadott összeget, akkor kapsz egy eredményt, ami általában lényegesen magasabb az átlagnál ( függetlenül a valós eredményedtől). Így te is örülsz az eredménynek és ők is jól jártak. Azaz az ilyen "teszteknél" az a valódi teszt, hogy vagy e olyan hülye, hogy pénzt adj ki a semmire.
2015. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

"Elég sok ilyen tesztet a szcientológusok működtetnek, és ha kitöltöd, a kezükben is vagy."


Ezzel a tesztel fognak zsarolni életed végéig !


132 I.Q-jó eredmény, valószínű hiteles volt a teszt. A válaszolóknak nem sikerül ilyen eredményt elérni ezér irígyek. Ne aggódj, nekem is 150 I.Q-úmvan

2015. jan. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

> „132 I.Q-jó eredmény, valószínű hiteles volt a teszt.”

Hm… Akkor miért nem volt képes a kérdező a Google-be beírni, hogy 'IQ', és az első találat oldalán (a Wikipédián), elolvasni, hogy 100 az átlagos IQ, és hogy a 132-es szóráson kívül van felfelé?… Vagy az IQ nem a problémamegoldó-képességet, hanem a kérdezőkészséget, esetleg a mások ugráltatására való kényszert méri?…

2015. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Bocsi de megkérdezhetem kik azok a szcienthológusok???
2015. jan. 8. 20:31
 8/12 anonim ***** válasza:
34%

Pont azért, mert ezzel a magyaráznivalóval próbál rávenni, hogy dicsérjük. Legalább ugyanolyan fontos a bátorítás, mint az értelmi képesség !!


Kérdező okos, értelmes vagy. Próbáld megfejteni az élet értelmét. Szerinted mi az?

2015. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 2xSü ***** válasza:
87%

1. 17-18 év alatt felesleges méricskélni az IQ-t. Máshogy is számolódik gyerekeknél, mint felnőtteknél. Bár ha egy felnőttek számára készült tesztet jó eredménnyel töltesz ki, akkor 17-18 éves korodban is jól fogod kitölteni.


2. Vannak egészen jó eredményt adó ingyenes, online tesztek. Kettőt tudok ajánlani:

[link]

Illetve ami nagyon hasonlít egy hivatalos Mensa teszthez:

[link]


3. Pénzt adtál ki egy olyan szolgáltatásért, aminek a hitelességéről nem győződtél meg. Nem tudom mennyire intelligencia kérdése ez, de összességében nem egy okos húzás.


4. „A 132-es IQ jó?”

Intelligens ember ilyenkor előveszi a Google-t, és beírja, hogy „intelligencia hányados”, vagy „IQ”, és pl. megtudja, hogy az átlagos IQ 100-as. Sőt még arról is talál adatokat, hogy egy adott eredmény az emberek hány százalékánál jobb.


5. „Bocsi de megkérdezhetem kik azok a szcienthológusok”

Intelligens ember ilyenkor előveszi a Google-t, és …

2015. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező csak szórakozik. Ugye kérdező? Vagy tudod mi az a szórakozás?
2015. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!