Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi kell ahoz, hogy szénszálas...

Albert0111 kérdése:

Mi kell ahoz, hogy szénszálas borítást tegyek valamire?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mi kell és milyen lépésben kell azt végre hajtani. Hallotam valami olyasmit, hogy kell hozzá epoxi, de az mi és ahoz kell-e valami még. ehát az alapoktól el tudja valaki mondani mit kell csinálnom?

2015. jan. 2. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:

A szénszálas borításnak semmi értelme nincs - ha már van egy anyagod, azt minek vonod be mégegyszer valamivel?

Magát a szénszálas tárgyakat persze többnyire mintából, rétegelten gyártják, ahhoz tényleg kellhet epoxi (gyártástechnológiától függően), de ha valamit ebből készítenek, akkor jellemzően ez lesz a test teljes anyaga is, nem csak felületként alkalmazzák.

2015. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Több réteg szénszálas szövetet szoktak epoxi gyantában
2015. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szénszálas szövetet szoktak epoxi gyantába ágyazni.

Itt van a szénszálas szövet, persze nem olcsó.

[link]

2015. jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én arra gondoltam, hogy egy vastaggabb pappiirból létrehozok egy fomát és arra tenneék szénsszálat és a pappír benne is maradhat, az mindegy. ez lehetséges-e. Pl.: meg van a forma pappírból és arra kenek egy réteg epoxit áz megköt és arra menne egy vagy két réteg szénszzál.
2015. jan. 3. 22:33
 5/5 anonim válasza:
Hibás elképzelés hiszen a szénszál szövetet kell valamilyen formában epoxi gyantával áztatnod (etttől ragad fel/egymáshoz) egyenletesen felhelyezed vastagságtó függően 1-2 rétegben.
2015. jan. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!