Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ammónia szag van a lakásban,...

Ammónia szag van a lakásban, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni ellene? Egyáltalán milyen tevékenység alatt alakul ki, amit egy bérházban el lehet követni? Gondolom a csövek mentén feljön hozzánk a szag, de olyan erős, mintha itt az én lakásomban festették volna 20 ember haját egyszerre... Már folyik az orrom tőle, próbáltam szellőztetni, nem sokat segített. Ez már nem az első alkalom, hogy ez van, de eddig sosem volt ilyen durva.

2014. márc. 4. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs valami komolyabb, ipari jellegű hűtőszekrény/kamra a közelben? Annak a hűtőközege az ammónia, és lehet h. szivárgás van.
2014. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám, nálunk a fürdőben volt a legerősebb a szag, gondolom alattunk is fürdőszoba lehet. Amikor először éreztem, azt gondoltam, hogy biztos hajat festenek, akkor nyitva volt a kis ablak, de most, hogy így belegondolok, nem nagyon kellett volna éreznünk akkor se semmit.
2014. márc. 4. 19:05
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Behugyoztál.
2014. márc. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!