Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Nincs meg valakinek a project...

Nincs meg valakinek a project 3 összes témazárója?

Figyelt kérdés

2014. febr. 7. 14:56
 1/3 anonim válasza:
Megvaaaan:33 Mivel h anyum angolt tanít... Annak idején le lehet hülyézni, becsületből nem néztem meg őket;)
2014. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És privátban elküldöd? :D
2014. febr. 19. 14:16
 3/3 anonim válasza:
Hülye lennékxd Az igaz, h ezek a project könyvek nem vmi jók, a tz-k nagyon nehezek... De hosszabb távon neked lesz jó ha tanulsz! Hidd el, én is ebből tanultam, anyunak megvolt, mégsem néztem meg, ink felkészülte becsületesen... Most, középsuliban tom ezt kamatoztatni, osztályelső vok szval... A másik az, hogy most hiába nem tanulod meg, érettségizned kell 1 nyevből, gondolom az az angol lesz. Angora pedig mindenkinek szüksége van, a mi nyelvünket nem beszélik más országban, ha nem tanulod, később rájössz majd, talán sajnos túl későn...
2014. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!