Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Szerintetek működhet az a...

Szerintetek működhet az a recept robbanószerhez, amit a Harcosok Klubjában említenek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem láttam a filmet, úgyhogy leírhatnád azt a receptet.
2013. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyrészt benzin+szappan=napalm, illetve faggyúból glicerin+salétromsav+fűrészpor+nátrium-nitrát.
2013. nov. 24. 19:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Kreatívnak kreatív ötlet, még alapja is van a dolognak, de így ilyen formában nem működne.
2013. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 intrepid ***** válasza:
100%
Tudok sokkal erősebb cucc receptjét, de ez is, meg az enyém is nagyon instabil dolog, ami azt jelenti, hogy önmagától felrobbanhat, én meg szeretek élni. Mentősként vittem már baleseti sebészetre úgy srácot, hogy tervezgették az orvosok, hogy melyik ujjából mennyit tudnak meghagyni. Úgyhogy jó kisérletezgetést.
2013. nov. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Bizony, müködhet, és amikor felrobbantál, integess vissza a statoszférából a megmaradt karoddal....ember! gondolkodj, és ne kisérletezz ilyen veszélyes dologgal !!!
2013. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kezdő terrorista vagy?Amúgy baromság.
2013. dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Működhet. De vannak biztonságosabb robbanószerek is.
2013. dec. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 intrepid ***** válasza:
Benzin+szappan az nem napalm, hanem valami hasonló kocsonyás dolog, de sohasem fog 4000 celsiuson égni neked.
2013. dec. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!