Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Egy szerencsejáték valószínűsé...

Egy szerencsejáték valószínűségéről van szó, nem bírom lebeszélni a barátom hogy elkezdje NA kinek mentek el otthonról? :D

Figyelt kérdés

Nem tudom számokkal kifejezni a véleményem a dologról Szóval ez europai roulett 36 + a 0 tehát 37 szám. A valószínűség egy pörgetésen bellűl 48% egyik szín 49% másik szín a 0 meg állítólag 3% valószínősége : a) -Mekkora a valószínűsége (hány pörgetés alatt fog biztosan bekövetkezni) annak hogy, az egyik szín 11-szer egymás után kijön? B) -Mekkora a valószínűsége annak hogy 11 pörgetésen bellül felváltva jönnek a színek? A 0 figyelembe kell venni a számolásnál de minden esetben bukást jelent.

Ugyanis ha a tétek 1-300 euroig terjednek akkor a legelvetemültebb taktikával( ami most nem lényeg ) csak a 11. pörgetéssel számítok veszteségesnek ---nevezetesen :

Ha az első kérdésben feltett tartalom bekövetkezik!


Várom a válaszokat szégyellem magam hogy nem maradt semmi a matekóráról :P :(



2013. aug. 19. 14:27
1 2
 1/11 gelesztás1234 válasza:

A megoldas : 11-37(3x2)/0,48

Ez a hivatalos roulett megoldas!

2013. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A valószínűség vagyis (P) értéke 0 és 1 közötti szám.

De köszi !

2013. aug. 19. 15:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztosan bekövetkezni semmi nem fog ebben, szépen is nézne ki a szerencseipar, ha 100%-san megjósolható lenne.
2013. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A probléma a taktikáddal, ami nyilvánvalóan a duplázás, ugyanis nem a barátod találta fel, hanem kb. mindenki ismeri :D hogy nem fog összejönni.


Mégpedig, mert élőben nem engedik, kitiltanak érte. Online pedig csalnak a gépek, direkt ennek kiküszöbölésére. Játszottam online pár centes téttel, és kijött egymás után valami 11-12 fekete szín, és a végén már annyit kellett volna tennem a pirosra, amennyire pénzem nem volt. Tehát nem tudja hol megcsinálni ezt. Ha működne, már becsődöltek volna a termek, de nem működik.

2013. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amúgy mindkét kérdésedre az esély (18/37)^11
2013. aug. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kiflitolvaj ***** válasza:
Nem véletlenül vannak limitálva a tétek, ráadásul az egyszerű sanszoknál, mint a piros-fekete, páros-páratlan még az egy körben megtehető maximumhoz képest is elég alacsony a max tét. Sokáig dolgoztam a szerencsejáték iparban, de még nem láttam játékost piros-feketéből meggazdagodni.
2013. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A téteket nem kell limitálni, és a kaszinőkból sem tiltanak ki senkit, aki martingale-ezik, egyszerűen azért, mert a stratégia biztos bukás, mindenféle korlátozás nélkül is. Ezt verd bele a barátod fejébe, különben el fogja veszíteni a gatyáját is.
2013. aug. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A valószínűségszámítás csak átlagban adja meg, hogy mennyi esélyed van rá. De attól még lehet, hogy valaki 20% esélynél egymás után 5-ször eltalálja, és valaki meg ugyan ennyinél 50-szer próbálkozik. Emiatt sajnos ez nem egészen úgy működik, hogy valóban ki lehessen számolni. Ha rulettezni akar, akkor csak csinálja, de az biztos, hogy többet fog veszteni mint nyerni. Ha nem most akkor majd később. És had kezdje csak el, majd megtanulja a dolgot :) Meg mindig te sem lehetsz ott, hogy lebeszéld róla, valamikor majd úgyis megteszi, ha megteheti.
2013. aug. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket :)
2013. aug. 19. 19:24
 10/11 anonim válasza:
Ruletten nyerő esélyek? Hát, láttam én olyat, hogy egy nagymenő nem egész két óra alatt egy A8-as árát bebukta a rulettbe... pedig minden esélyt fejből vágott az ember, jegyzetelte a kidobott számokat, de mégis vesztett. Sok sikert a barátodnak...
2013. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!