Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hol tudnék neten angolt...

Hol tudnék neten angolt tanulni? És ha lehet ne olyanokat hogy kutya stb. hanem 8. -adikos anygot mind.

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 16:49
 1/3 A kérdező kommentje:
minimum*
2013. jún. 11. 16:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sehol azt csak tanárral nyelvi órán lehet megtanulni!Neten csak feladatok vannak!
2013. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én magamtól tanultam meg angolul.

Gondolom tanultál már ált. iskolában angolt, szóval 1-2 alap dologgal tisztában vagy. Annyit tudok tanácsolni, hogy egy idősebb ismerősödtől kölcsön kérheted az általa már nem használt angol füzeteit, könyveit és azokból lehet tanulni, nyelvtant mindenképpen. Ha már jól begyakoroltad a nyelvtant, akkor érdemes angolul olvasni, sorozatot nézni, hogy fejlődjön a szókincset és szokd az angol beszédet.

Ez azonban nem elég ahhoz, hogy beszélni is megtanulj, azt gyakorolni kell valakivel, valakikkel minél többet.

Emiatt én is jártam magántanárhoz (2 hónapot, hetente egyszer másfél órát), de nála csak beszélgettünk. Nyelvvizsga óta is folyamatosan képzem magam angolból (olvasás, sorozatok, videók) és ott tartok, hogy szinte bármilyen témában tudok folyékonyan beszélni, akár órákon át.

Annyit mondanék még, hogy rengeteg kitartásra és fegyelemre van szükség, de semmi sem lehetetlen. Nem azt mondom, hogy ne járj nyelvtanárhoz, mert úgy sokkal könnyebb nyelvet tanulni, de rá is érsz még ezzel az egész nyelvtanulással a középiskolában komolyabban foglalkozni.

2013. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!