Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » 3,75 3,8 nál megvan a 4-es?

Panni Ötvös kérdése:

3,75 3,8 nál megvan a 4-es?

Figyelt kérdés

#irodalom #suli....
2013. ápr. 20. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanárfüggő. Nekem eddig életem során alig akadt egy-két olyan tanárom, aki egyszerűen csak matematikai átlag és kerekítés szerint osztályozott volna. Olyan viszont több is akadt, akinél hiába volt egy tucat jelesem, és egy közepes, már nem lettem év végén 5-ös, mert egy igazi kitűnő tanulónak nem lehet rosszabb jegye, szokták volt mondogatni...
2013. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Százezer tényező függvénye.

Volt, hogy a tanár feleltetni akart 4,0-re mert az utolsó jegyem egyes lett, mellette meg csak ötösöm volt meg egy négyesem. Volt olyan tanárom, akinél az átlagom 4,3 lett mégis ötöst adott, mert évelején szereztem egy egyest meg egy hármast, azután meg sok-sok ötöst, de hiába a rossz jegyek nagyon lehúzták az átlagot.

2013. ápr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Illetve az is számíthat, hogy mondjuk a jobb jegyeid témazárókból vannak, a rosszabbak pedig röpkékből, vagy fordítva.
2013. ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. ápr. 20. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!