Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Emberi ondo csontba, vagy...

Emberi ondo csontba, vagy vérbe fecskendezése megváltoztathatja az ember testfelépitését?

Figyelt kérdés
Az olyan emberi ondo ami steril és be fecskendezzuk akkor megváltozhat a test felépitésunk,mivel olyan mintha a fát oltunk be csak bonyolultabb élőlénybe

2013. ápr. 17. 12:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Lehetséges ilyent csinálni csak ennél sokkal bonyolultabb a módja.

Vannak pl. olyan betegségek ahol felnőtt embernek megnőnek az ujjai, a keze, az orra a magassága...

2013. ápr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Naplóbejegyzés, 2013. 05. 07.

A kérdező még mindig nem érti, hogy mi a probléma, ezért kiemeli a kérdését. Úgy tűnik, még nem hülyézték le elegen, további leoltásokat szeretne...

2013. máj. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
kicsit útána jártam a dolognak és rájöttem: MÉG MINDÍG HÜLYESÉG
2013. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem.huyeseg. sokan kutatják ezt a témát. pl. a rákot is.lehetne ezzel.gyógyítani. és.vannak ehhez hasonlító kurak. pl. a drakula.kura.


bocsi.kérdező megfeledkeztem.rólad.pedig.igertem linket.

2013. máj. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Mindenki azt hiheti, hogy keresztezhetjük két faj DNS-ét és lesz ami lesz. Ez nem így működik, az emberi test nem tudja befogadni más DNS-ét. (emberi DNS csak emberi DNS-t tud "befogadni", csak akkor, mikor megterméyítés van) Szóval nézz utána interneten, hogy mi történne, ha embert és pókot keresztmetszeteznénk...
2013. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!