Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Emberi ondo csontba, vagy...

Emberi ondo csontba, vagy vérbe fecskendezése megváltoztathatja az ember testfelépitését?

Figyelt kérdés
Az olyan emberi ondo ami steril és be fecskendezzuk akkor megváltozhat a test felépitésunk,mivel olyan mintha a fát oltunk be csak bonyolultabb élőlénybe

2013. ápr. 17. 12:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló vagyok... Most hogy kiröhögtem magam reggel óta normális választ is adnék.

Lenne hatása ha befecskendeznéd magadba, irtózatos immunreakció az lenne az eredménye, szepszisnek hívják és igencsak belehalnál...

2013. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
ink'bb mint izolaltan csak a belole kivont dns t fecskendezni bele mivel nem egy teljesen uj testkellene ,hanem csak az apai dnseket kene felul irni az anyait nem mivel nem akarsz nonemu lenni legallabis en de szeritem a logika nem rossz nem..mert nem az agy hatarozza meg milyen magas legyel vagy egyebek hanem a csontban levo ossejtek. A testbe juttatot hormonok vagy ver vagy csonvelo v barmi mas ami elter ezektol az eredeti sejtektol (differencialodni kepes sejtek :az ossejt) amit az agy folytonosan ellenoriz igy johet letre immun valasz ,tehat vlmi ilyesmire gondoltam nekem ez avelemenyem ..
2013. ápr. 17. 19:49
 13/25 A kérdező kommentje:
irjon aki vlmi ert ebbol!
2013. ápr. 17. 19:55
 14/25 Srapnel ***** válasza:
100%
Ha a DNS-edet szeretnéd módosítani, akkor rossz hírem van: az összes sejtedben van DNS, a döntő többségüket kellene akkor kézzel megváltoztatni. Ondóval és tiszta DNS-nek a szövetekbe való fecskendezésével ez nem működik. Ez olyan, mintha felnyitnál egy asztali számítógépet és beleszórnád egy winchester alkatrészeit, hogy hátha ettől nagyobb lenne a C meghajtón a hely.
2013. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
51%

nem fogod fel hogy attól hogy lököd az "okos" szöveget avval nem leszel menőbb?? ráadásul még írni se tudsz


a lényeg: NEM BA.ZDMEG NEM MÜKÖDNE AKÁRMILYEN BULLSHITET NYOMSZ ATTOL HOGY BENYOMOD A CSONTODBA A GEC.IDET NEM FOGSZ ÁTVÁLTOZNI.ENNYI.


tudod egyáltalán mi az a DNS?? nézz már utána annak is Wikipédiában..


a növényeknél meg azért működik mert:

1. a növényeknek sokkal egyszerűbb a felépítése mint egy embernek

2.az hogy oltás az azt jelenti hogy egy növényt egy másik növényi résszel be "oltasz" nézd: [link]


az ondó az egészen más, amiről te beszélsz az olyan mintha odamennék egy fához és egy injekciós tűvel beleszúrnám az egyik ágába a pollenjét egy másik fának

2013. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

"mert nem az agy hatarozza meg milyen magas legyel vagy egyebek hanem a csontban levo ossejtek. A testbe juttatot hormonok vagy ver vagy csonvelo v barmi mas ami elter ezektol az eredeti sejtektol (differencialodni kepes sejtek :az ossejt) amit az agy folytonosan ellenoriz igy johet letre immun valasz ,tehat vlmi ilyesmire gondoltam nekem ez avelemenyem .."



Nem pajtás, nem a csontokban lévő őssejtek határozzák meg milyen magas leszel... Azért ennél többről van szó...

Az agynak köze nincs az immunválaszhoz mert nem immunszerv... Bár lehet nálad egy nagy nyirokcsomó van a helyén...

Sajnos elég sok mindenre gondoltál, kevered a szervátültetést a rekombináns dns technológiával... Persze ilyen létezik de nem ivarsejtek injekciózásával...

Mondanám hogy olvass utána, de inkább ne, nem neked való, ezt a rémálom teóriát meg minél hamarabb tessék elfelejteni, ha ezt társaságban előadod iszonyatosan leégeted magad.

2013. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

"mivel nem egy teljesen uj testkellene ,hanem csak az apai dnseket kene felul irni az anyait nem mivel nem akarsz nonemu lenni legallabis en"


Benned már úgyis megvannak az apai-anyai DNS-ek, mit akarsz egy "izolált" félgénnel csinálni? Meg aztán hogy akarnád "sterilizálni" ezeket? A saját ondód ugyanolyan DNS jeleket visel, mint a te egész lányed!

De egy jó kis csontvelőgyulladást azért összeszedhetsz. Beszéltél már erről orvossal, vagy más szakértővel? (Korántsem csak genetikusra gondolok...)

2013. ápr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
inkább apád is nyomta volna magába az ondóját...
2013. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 RaZeR1912 válasza:
Na ezen jár az eszed? Sebaj legalább a kérdéseddel felvidítottad a napom. :)
2013. ápr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Legelső: Sírok XX''DD a csudálatos paukembör!! XDD
2013. ápr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!