Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mennyi a halálos adag koffeinből?

Mennyi a halálos adag koffeinből?

Figyelt kérdés
Csak, mert látom egyre nagyon koffein tartalmú energiaitalok jelennek meg lásd.:Cocaine ami asszem 3X-osa a red bullének a koffein.
2009. jún. 16. 09:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én volt olyan hogy megittam 40X32mg koffeint 32 es kobra 4 liter formájában és szarul voltam tőle fejemet majd szétvitte a vérnyomás, szívverés idegrángás de nem volt közel sem halálos. utána rászoktam a koffeinre és ébrenmaradási céllal a 100mg s tabiból az ajánlott napi 2 helyett 2 tabira fél lityi 32 es energi kombó, ezt ha sokáig tart a buli 4 óránként. mivel annyi idő alatt lebomlik nem ártott meg csak utána 2-3 nap alvás befigyel. mérgezési esetem volt még 1 amikor megittam 3 fél literes bulldoser t nemtom hanyas erejű erre 2 0.6l es bombát(15/100) erre 2 18 as pakk pocket coffe meg 3 kv ott pont az volt a kérdés h meddig lehet fokozni a szintet na azt senkinek nem kívánom. ugyancsak megtapasztalt eset a 150mg mdma meg 400mg amfetamin meg 320mg nyi energia meg 200 mg koffeintabi kombó ami meg rendesen pörget de nem okozott negatív tüneteket. nem ajánlom senkinek 1 illegális 2 hosszú távon ártalmas 3 ha nem bírod és vmire érzékeny vagy kaphatsz tőle jóféle infarktust. ezt a kombót nem én követtem el. viszont szerintem tapasztalati alapon az ld50 koffein nem 15g embernél én olyan 95kiló körül vagyok és 800mg egyszeri fogyasztásánál éreztem hogy még ennyi és agyvérzés. tehát lehet hogy 10g felett sanszos a mérgezés de azonnali vagy későbbi halált okozó infarktust egyéb vérköri gebaszt illetve agyvérzést és idegrendszeri gondot jóval kevesebb is okozhat.
2015. márc. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: azért te enyhén nem vagy normális. Ez már kb. oroszrulett..
2016. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!