Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Akik eddig nem hittek az...

Akik eddig nem hittek az UFO-kban, ezek után hisznek hogy az FBI is elismerte létezésüket?!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 14:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerte el. Csak feltettek egy 1950-es dokumentumot, ahol az egyik titkos ügynökük azt jelentette, amit egy 3. általunk nem ismert "szemlélő" mondott. Amúgy az a dokumentum 1970 óta nem titkos és valamelyik könyvben is benne van állítólag.
2011. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

ezotéria témába kéne kitenned a kérdést.


csak tegnap 3an tették fel ugyanezt a kérdést keress már rá

2011. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tudomány részhez írogató emberek közül nagyon kevesen mondják azt, hogy nincsenek földönkívüli létformák.


Ellenben a tudomány rovathoz írogató emberek nagyon nagy része tagadja, hogy ezek a létformák látogatnák a Földet :)


Amúgy ez az "elismeri a létezésüket" kicsit más, mint ha kézzelfogható bizonyítékot adna... Én akkor fogom elhinni, hogy idejöttek egy akármelyik másik bolygóról, ha egyértelmű, megcáfolhatatlan bizonyíték lesz. Egy ilyen elismerés (pláne egy baromi régi...) semmit sem nyom a latba.

2011. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Eddig csak az ezotériában volt divat úgy postolni hülyeséget, hogy az eredeti hírt el sem olvastuk...
2011. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszolónak teljesen igaza van, ezt ezotériában már feltették páran, ott be is linkelték a weboldalt. Sajnos pont ez a probléma a "hívőkkel", hogy nem gondolkodnak, hanem ha hallanak valamit, ami nekik tetszik, vagy a hitüket alátámasztja, akkor az azonnal igaznak vélik, de nem gondolkodnak, nem járnak utána.


Én elolvastam az FBI oldalon a dokumentumot, és ahogyan azt az első válaszoló írta, semmit nem ismernek el benne, csupán egy UFO észlelésről vettek fel jegyzőkönyvet, ami valljuk be elég sok volt.


Én is azért néztem utána a dolognak, mert érdekelt a téma, de ettől még nem hiszek el minden internetes irományt egyből, hanem kicsit utánanézek.

2011. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az "UFO"-k létezése bizonyított, hiszen sokan láttak már azonosítatlan repülő objektumot. Viszont hogy ez most valóban földönkívüli eredetű-e... Nem lehet tudni, hiszen AZONOSÍTATLANok.
2011. ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

csakúgy elmondanám a kedves kérdezőnek, hogy az UFO és a földönkívüli NEM ugyanaz!

Az UFO "azonosítatlan repülő tárgy"-at jelent, és ha nagyon bele akarsz menni a szavak jelentésébe, ha látsz valamit repülni és nem tudod, h mi az, akkor igazából UFO. Ugyanis ha nem tudod mi az akkor az számodra egy "AZONOSÍTATLAN REPÜLŐ TÁRGY".

2011. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Öm amúgy szólok h a NASA meghamisitota a mars képeket : a szinekben értem az az ugyan olyan szinű a mars, mint a föld! Csak kicsit feljebb nyomtám a vörös színt. Nameg "üzenetet" kaptak a marsrol, és a marson már rég leszált ember. még vmi : sokakban felmerül a kérdés h vannak-e marslakók : igen 2. és hva tünt az egykori marsrol a víz? Az ürlények levitték magukkal a föld alá mert , ugyebár nem nagyon lehetne -90 fokot tul élni . Oks még vmi: 1000 ével fejlettebbek a Marslakók nálunk. Aki nem hiszi járjon utánna!!!!!!
2011. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
utolsó: lol :D
2011. ápr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha a Mars ugyanolyan színű, akkor hogy a jó édes fenébe lehet az, hogy én a távcsőben VÖRÖSET látok? És mitől van az, hogy az elmúlt több ezer évben is vörös volt a mars? Akkor még mutatóban sem volt NASA, aztán mégis vöröset láttak. Hja, az is átverés? :D
2011. ápr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!