Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem Magyarországon?

Figyelt kérdés

Megpróbálom felvázolni a helyzetemet:

Egy közgazdasági Középiskolában végeztem, szinte majdnem mindenből 90-100%-ra. Csak földrajzból lett 80% körül, ha jól emlékszem.

Matek, történelem emelt szintű.

Még ezek az évek alatt meglett, a jogosítványom, az ECDL vizsgám, és angol-francia tárgyalási szintű nyelvvizsgám.

Később a Corvinus Egyetemre kerültem, és mesterképzésen elvégeztem a közgazdasági szakot. Az eredményeim a tanárok szerint kiemelkedő volt. Még itt lett egy olasz középszintű nyelvvizsgám. Az utolsó szemeszterben, kaptam egy ajánlatot, de úgy gondoltam egy külföldi gyakorlati állás sokat érne MO-on. Tavaly Májusban kijöttem Franciaországba, Párizsba. És itt találtam állást is, sikerül elegendő pénzt összegyűjtenem, és jövőhónapban szeretnék visszamenni Budapestre.

Szerintetek, van esélyem "versenyképes" állást találni?

Fontos lenne. Köszönöm.


2011. ápr. 2. 18:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ui. amúgy ha tényleg ennyire nem vagy képben, akkor elárulhatom, hogy nehezen (minden relatív), de találsz állást. Kb. 150-250 kezdő bruttó fizu között. Persze ez rajtad is múlik. Mindez Budapesten. (műszaki ember vagyok, csak tippelek)


De könyörgöm... egy éve még itt voltál, tehát tisztában lehetnél bizonyos dolgokkal. Újságot is olvashattál és nem csak a HVG-ből, vagy állásbörzén, vagy sulidban értesülhettél ilyenekről, hanem kb. bárhol és bármikor.


Ráadásul itt kérdezel meg egy ilyen kérdést? Itt??? Ahol a válaszadók és kérdezők 95%-a degenerált... gratulálok!


Ez az oldal arra jó, hogy a 15 éves nagyon okos lányok megkérdezzék, hogy lehetnek-e terhesek, ha leszoptak egy fiút. Ja és hogy legyen anyag a fuckjeah oldalon.

2011. ápr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!