Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem Magyarországon?

Figyelt kérdés

Megpróbálom felvázolni a helyzetemet:

Egy közgazdasági Középiskolában végeztem, szinte majdnem mindenből 90-100%-ra. Csak földrajzból lett 80% körül, ha jól emlékszem.

Matek, történelem emelt szintű.

Még ezek az évek alatt meglett, a jogosítványom, az ECDL vizsgám, és angol-francia tárgyalási szintű nyelvvizsgám.

Később a Corvinus Egyetemre kerültem, és mesterképzésen elvégeztem a közgazdasági szakot. Az eredményeim a tanárok szerint kiemelkedő volt. Még itt lett egy olasz középszintű nyelvvizsgám. Az utolsó szemeszterben, kaptam egy ajánlatot, de úgy gondoltam egy külföldi gyakorlati állás sokat érne MO-on. Tavaly Májusban kijöttem Franciaországba, Párizsba. És itt találtam állást is, sikerül elegendő pénzt összegyűjtenem, és jövőhónapban szeretnék visszamenni Budapestre.

Szerintetek, van esélyem "versenyképes" állást találni?

Fontos lenne. Köszönöm.


2011. ápr. 2. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
nem értem a kérdésedet ember.
2011. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ezen mit nem lehet érteni?

akkor még egyszer:

Ha visszajövök MO-ra, van esélyem "versenyképes" állás találni, mint közgazdász?

Versenyképes= elég fizetésem lenne, hogy ne haljak éhen.

Tudni illik MO igen, nehéz jó munkát találni..

2011. ápr. 2. 18:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, de előbb felkeresnék cégeket elektrnokus úton és megszerkesztenék egy jó életrajzot, ami tükrözi a tanulmányi és szakmai eredményeket.
2011. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az már megvan:)

Még itt elkészült a munkahelyem segítségével.

Angol magyar, és persze francia nyelven.

Köszönöm a választ :)

2011. ápr. 2. 18:48
 5/11 anonim ***** válasza:

Olyan fizetésre nemigen van esélyed, mint Franciao.-ban (márha ott szakmában dolgozol, nem pedig pincérként pl.)


Kezdő közgazdászként 1 év gyakorlattal kb. 150-200 nettóra számíts - ha találsz a mai gazdasági helyzetben munkát. A középiskolai eredményeidet le fogják sz@rni nagy ívben mindenhol. A helyek 90%-án még az egyetemieket is.

2011. ápr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, itt is közgazdászként dolgozok :) ..
2011. ápr. 2. 18:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Elég pénz, h ne haljál éhen......tudod te, h mikor van az a szint, h vki éhen hal?!

El sem tudod képzelni azt hiszem.....

2011. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha már 90%-os matek emelted lett, akkor miért nem választottál, valami normális szakot amivel el is tudsz helyezkedni rendesen. Közgazdász... basszus a kerítés is abból van.
2011. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. Szörnyű, hogy valaki képes MSC-n megcsinálni a Corvinus-t, de a gyakorikérdéseken keres választ a kérdésére.


2. Naív vagy, tapasztalatlan, olyan aki tök életképtelen


3. 4.


Persze számodra nem vagy életképtelen, mert éhen halni nem fox. De fájsz nekem. Az 1-es választ pedig bizonyára nem érted, különben nem itt kérdeznél meg valamit. És nem akarok órákat azzal foglakozni, hogy megértessem veled.

2011. ápr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ui. itt az oldalon mások számára kimagasló egyéniség lehetsz.
2011. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!