Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ilyen 3D-s ábrát milyen...

Ilyen 3D-s ábrát milyen programmal lehet készíteni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 26. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
mathcad, matlab, ezek elég komolyak, de a kb a legegyszerűbb függvényábrázolók is tudnak ilyet.
2011. febr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Milyen egyszerűbbre gondoltál, mert nekem az is jó lenne...

Excelnél én nem láttam!

2011. febr. 26. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Böngészőkhöz vannak pl. widgetek, azok között is vannak amik tudnak.

de itt van ez is pl: [link]


Attól függ, hogy mihez kell. Csak így random rajzolgatni paraboloidokat stb. vagy oka is van az ábrázlásuknak. Előbbihez nyilván elég egy böngészős ábrázoló, utóbbihoz, meg dukál egy mathcad vagy egy maple.

2011. febr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen programot írni se olyan nagyon bonyolult.


Amúgy sok ilyen van. Bármilyen 3D-s tervezőprogrammal lehet ilyet csinálni... bár nem hinném, hogy aki a talajvíz áramlásának az irányát mutatja be egy ilyen ábrával az írna egy grafikus programot, vagy AutoCAD-ben rajzolna egy ilyet szemléltetésnek.


De ez lehet akár valamilyen környezeti-geológiai-földtani, stb... program is, aminek vannak ilyen funkciói is.


Vagy bármilyen egyszerű grafikai program.


Vagy bármilyen statisztikák vagy táblázatok készítésére alkalmas software, ami ilyen szép grafikonokat is tud csinálni az adatokból.

2011. febr. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!