Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A képen látható és az alább...

A képen látható és az alább írt laboreszközök közül mi mennyit ér nagyjából?

Figyelt kérdés

[link]

Ezen kívül van egy 50cm^3-es csiszolatos pumpás bürettám, meg egy 6g-ig mérő mechanikus mérlegem ami kicsit pontatlan. A képen látható zacskóban 5db üvegszűrő van. A fekete tokokban gázfejlesztő (CO2, Cl2, SO2) kristályok vannak üvegkapszulában.


Igazából a legjobban a desztillálócső (vagy mi) és a büretta értéke érdekelne, a többiről sejtem, hogy filléres dolog.


Köszönöm!


2010. nov. 9. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát a rossz hírem az, hogy minden annyit ér, amennyiért el lehet adni. Ha a kutyának sem kell ilyen holmi, akkor nem ér semmit. Én desztillálót és bürettát nem látok, van viszont hűtő a képen. A fő baj az, hogy ezek a cuccok nem sok mindenre jók, és ma már nagyon kevesen használnak ilyesmit. És aki használ (pl egyetem), az meg nem vásárolhat magánszemélyektől.


Szóval bármennyit is ér egy ilyen, eladni nem fogod tudni. Egyébként újonnan ez a szett kb 20000 forintból kijön a fekete tokot és a nejlonzacskót kivéve, azokat nem ismerem.

2010. nov. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezekkel már inkább csak antikváriumokban próbálkozhatsz.
2010. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még annyit meg tudnál mondani, hogy mennyi az ezüst-nitrát ára? Nem találtam róla friss, bolti adatot.
2010. nov. 9. 18:11
 4/5 Silber ***** válasza:

[link]

Szerintem nem sokat változhatott azóta.

2010. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek reagen és mérő oldatok nem kristályos anyagok!
2013. márc. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!