Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hamis vákuum bomlást hogyan...

Hamis vákuum bomlást hogyan lenne lehetséges előidézni mesterségesen?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 07:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De ezt ne te döntsd el helyettük.
tegnap 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Kólauborkával ***** válasza:
62%

A kutyám viszont nem akarja kiirtani az általunk ismert életet… illetve nem ismertet.

Én egyes egyedül az ilyen mindenkire kártékony véglényekre adnék halálos ítéletet…

Az egy dolog, hogy neked szar, de akkor legyen mindenkinek? Itt csak te vagy önző kérdező…

Ez ráadásul nem öngyilkos cselekedet, tudod, ott csak az hal meg, aki tervezi, de mindenkit vinnél, miért is? Mert miért ne?

tegnap 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"Az egy dolog, hogy neked szar, de akkor legyen mindenkinek?"


Pont az lenne a lényeg hogy senkinek sem lenne többet szar. De hát beszélhetek én egy ilyen életpárti agymosott npc-nek, a fallal is értelmesebb vitatkozni mint a magadfajtákkal. Ezt a véglényezést meg tényleg nem értem a részedről, mivel érdemeltem ezt ki? Azzal hogy véget akarok vetni minden bajnak? Amúgy meg léteznek ám erre kevésbé kellemes módszerek is, meg ami csak a bolygóra hatna de viszont legalább megvalósíthatóak akár egy kisebb csoport számára is. Konkrétan az se érdekelne ha mindenkit elevenen meg kellene nyúzni még akkor is megérné kihalni mivel végtelenszer több mennyiségű szenvedéstől óvnánk meg a még nem létezőket.


"Ez ráadásul nem öngyilkos cselekedet, tudod, ott csak az hal meg, aki tervezi"

Nagyon jól tudom, naés? Így is, úgy is meghal egyszer mindenki és ha mondjuk miattam is halnál meg az sem az én hibám lenne hisz a szüleid már előre biztos halálra ítéltek abban a pillanatban amikor megcsináltak. Akkor meg nem mindegy?

tegnap 17:51
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem, képzed, nem mindegy.

Csak az ilyen nihilistáknak, mint te, de szerencsére erős kisebbségben vagy, ÉS még hatalmad sincs.

tegnap 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

14

Nem vagyok nihilista. Ha az lennék nem érdekelne más emberek élete, szenvedése, ahhoz képest meg a saját életemet + az egész bolygót feláldoznám érte hogy jobb legyen.

tegnap 18:03
 16/16 anonim ***** válasza:

Egyrészt az a gond, hogy nem lenne jobb.

Másrészt meg ezt nem neked kell eldönteni.

Amúgy nihilista vagy. Ez nem azt jelenti, hogy semmi sem érdekel, hanem pont az ilyen emberek a nihilisták, mint te.

tegnap 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!