Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ez gondot okozhat a munkam soran?

Ez gondot okozhat a munkam soran?

Figyelt kérdés
Sziasztok, villamosmernokin vagyok PTE MIK-en, es az van,hogy lassabban szamolok mint az atlag, viszont kevesebb hival, es jol szamolok, csak lassabban ,megfontoltabban, ez gondot okozhat? Ertem itt arra hogy sokan fejben konnyen szamolnak, nekem le kell irjam papirra hogy menjen
2022. dec. 2. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Különben sem numerikus fejszámolásra drilleznek a felsőoktatásban, hanem a matematikai levezetésekre.
2022. dec. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet neked is, ugyanúgy mint nekem, van egy enyhe diszgráfiád és diszkalkuliád, amihez te is úgy alkalmazkodsz, ahogyan én - lépésről lépésre megyek a levezetésben és nem csinálok nagy ugrásokat. Simán elvégzed te is az egyetemet és jó mérnök lesz belőled...
2022. dec. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!