Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mit csináljak, hogy könnyebben...

Mit csináljak, hogy könnyebben tudjak tanulni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 19:58
 1/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
2010. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, de ahhoz az információhoz ingyen szeretnék hozzájutni!
2010. szept. 19. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Keresd az Agykontoll c. konyvet antikvariumokban. Eleg ritka szerintem, mert nem hagyjak elkallodni, de talalhatsz 1-2-t par szaz forintert.
2010. szept. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt már a kérdés (többször) és egészen kiváló válaszok születtek.
2010. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Saját vélemény. Mivel ilyennek is lennie kell.

Úgy gondolom, hogy a legkönnyebben úgy tanulsz ha nekiülsz, lelkesedést erőltetsz magadra, és csinálod.

Én nekifogtam agykontrollnak. Nem sokáig csináltam, nem is sokra jutottam. Mire elsajátítod a tudást, rég a Tescoban rohadsz mint árufeltöltő, és fényképezheted be a bestsellereket az éjszakai műszakban.

Nem állítom, hogy hülyeség, meg hogy nem működik, csak azt hogy könyvből nem fog menni (kéne személyi "tréner"), és rengeteg idő, hogy mikor kell használni is tudd a nem éppen szokványos úton megtanult anyagot.

2010. szept. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt simán könnyen megtudom tanulni, ami hihetetlenül érdekel! De Pl. a biológiát elég nehezen tanulom megfele!
2010. szept. 20. 20:06
 7/7 anonim válasza:

Olvasd el: José Silva és Robert Stone:Gyógyíthatsz, és Agykontroll Silva módszerével.

Minden könyvtárban megvan.

2010. okt. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!