Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Találmányt hol tudok levédetni?

Találmányt hol tudok levédetni?

Figyelt kérdés

Kitaláltam egy nagyszerű forradalmi és innovatív óriásgépet, ami 6 részből áll, és részenként külön az úton közlekedni tud egy sofőrrel, összesen 6 sofőrrel. Amikor megérkezik a 6 gép a telekre, összeállnak eggyé, és kicsit hasonló mint egy 3D nyomtató de más azért teljesen csak hogy legyen némi elképzelés. Házat tud építeni, csak ki kell választani milyen ház legyen. Egy éghetetlen, egészségre nem káros anyagból, mely gyorsan köt, és a rovarok kerülik. Mindössze 3 emberre lesz szükségem. Egy ügyes programozóra, egy ügyed gépészmérnökre, és egy jó építészmérnökre. Ez tulajdonképp a jövő technológiája lesz. Nincs több cement, segédmunka és egyéb primitív dolgok, amelyek a múlté. A tető többé nem lesz hegyes csak lapos, anelyre kiülhet az ember, és medence is ajánlot. A színe bármilyen lehet, több millió szín közül.

Ezt szeretném levédetni.



2021. nov. 28. 19:12
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Kedves feltaláló!

Én meg egy kritikus vagyok és szerintem hülyeség amit írtál.

2021. dec. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Üdvözlöm tisztelt hozzászóló, a hozzászólását őszinteséggel vettem szemügyre illetve elvonatkoztattam a szokásos köröktől ezzel együtt megemlíteném Galilei úr álláspontját mely szerint napkelet felől a nap nem kell fel illetve napnyugat felől a nap nem tér nyugalmas állapotába ellenben ugyanolyan friss ragyogással sugárzik mint annak előtte. A föld amely a nap mentén rója a köreit szakadatlan, a napnak erről nem igen sok véleménye van, ellenben akadt egy két hozzáazóló melyek szerint az elképzelés szerinte hülyeség.


Tisztelettel: A feltaláló

2021. dec. 11. 15:41
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
#32, ez jó :D
2021. dec. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!