Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A 3. oltás mennyire "üti ki"...

A 3. oltás mennyire "üti ki" az embert?

Figyelt kérdés
Sokaknál a 2. oltás után erős gyengeség, láz volt tapasztalható 1-2 napig (az első oltás után pedig szinte semmi). 3. oltás után mi várható?
2021. júl. 27. 19:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Modernát kaptam, az elsőnél semmi, a másodiknál enyhe hőemelkedésem volt, a vele járó apró kellemetlen érzéssel egy napig.

Ezzel szemben én az elején elkaptam a vírust, tíz napig nyomtam az ágyat, beszedtem minden gyógyszert, vitamint, ami csak volt otthon, ittam a teákat, telefújtam minden puha papírt takonnyal és volt, hogy három napig szinte egyfolytában aludtam, enni alig ettem, nem volt étvágyam.

Az bizony keserves volt, talán az mentett meg, hogy inhaláltam diapulmannal, meg izzasztókúrákat vettem, a kamilla, meg az egyéb gyógykotyvalékok, mert egy időben veszegettem az ilyen füveket, de inni csak ritkán ittam, így volt otthon bőven, még mentás, bazsalikomos, oregánós, citromfüveset is csináltam, olasz tésztára is lehetett volna önteni.

Akármit is fog okozni a harmadik oltás. én mindenkinek javaslom, mert annál csak rosszabbra számíthat, ha elkapja a kórt, az tutira kiüti majd egy jókora időre és nem tudni mi lesz a vége.

2021. júl. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11%
Jó megszopattak :) készüljetek az ötödikre, mert az is lesz.
2021. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Wadmalac ***** válasza:
75%
Miért kell mindig valami vírustagadó idiótának belehánynia minden ilyen topikba?
2021. júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Wadmalac



Off, az egészség kategória már olvashatatlan emiatt.

2021. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Én az első és a második után is belázasodtam, és egy napig levert voltam. Pfizert kaptam. De ez még mindig sokkal"kellemesebb" volt, mint maga a betegség.
2021. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

#12

Ha nem vagy érintett a témában akkor mi a magasságos Zeusz szent segglyukáért kell beleböfögni egy totális f@$zságot?

2021. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mint egy profi boxoló, aki kesztyűvel hozzád sem ér. ;)
2021. aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Wadmalac ***** válasza:
68%
Nemsokára jöhetnek már az első valós élmények, igazán azok fognak valamit mondani (bár ott is tuti emberenként, oltástípusonként más lesz az eredmény).
2021. aug. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!