Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Időseknek melyik vakcinát...

Időseknek melyik vakcinát érdemesebb választani és miért?

Figyelt kérdés
2021. márc. 16. 13:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

...arra, amire használják és engedélyezték, és különböző mértékben jó.

Persze hogy meg van szabva, nem hallottál még erről? Felhívnak/írnak neked, hogy ekkor és ekkor, ezzel a vakcinával, itt és itt jó-e,

ha nem, akkor nem. Később lehet, hogy újrahívnak egy másikkal.

2021. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"Mert félinformációk alapján megmondod, hogy melyik vakcina jó, melyik nem jó"


De mutassál már rá hol mondtam én meg hogy melyik vakcina jó?

Az meg szerintem egy általános dolog és sok videóban pl Attis is felhívta rá a figyelmet hogy azért óvatosan a tekintély elvű országok vakcináival. És én nem is tudom talán lennem kellene most valakinek hogy alapvető kétely ébredjen fel bennem velük kapcsolatban? És am a kérdésem meg egyáltalán nem ilyen jelegű ugyan is épp azért merült fel mert hallottam hogy az idősek szervezetében nem indul el a tüskefehérje termelés amit kifejezetten az mRNS vakcináknál fontos mert azok úgy működnek hogy a vírus dnst juttatják a sejtbe vagy mi és nem a vírus tüskefehérjét amit majd a szervezet fog elő állítani. Ez igaz?

2021. márc. 17. 18:44
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem igaz, már önmagában értelmetlen.
2021. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A vakcinák működési elve:

https://www.youtube.com/watch?v=2eMWJWvuhqs

2021. márc. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!