Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Miért csinálnak olyan kombinál...

Miért csinálnak olyan kombinált hűtőt, aminek alul van a hűtő és felül a fagyasztó része?

Figyelt kérdés

Miért a legjobban hozzáférhető részen (kar-fej magasság) van a fagysztó?

Amit szerintem ritkábban használnak.


2020. nov. 21. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Miért ne csinálnának? A mi hűtőnk is ilyen.
2020. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudom, én nem vennék olyat, az biztos.
2020. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem, hogy miért nem csinálnak normál kialakításút, hanem azt, hogy mire jó a fordítottja?


Nekem is van normális, alul fagyó, felül hűtő.

2020. nov. 21. 21:28
 4/13 A kérdező kommentje:

Esetleg azt tudom elképzelni, hogy mondjuk egy asztalra, szekrényre rakják és a fagyó így kényelmetlenül magasra kerül.


Vagy csak azért, mert így hatékonyabb a működése?

2020. nov. 21. 21:30
 5/13 anonim ***** válasza:
Azért van kétféle, hogy mindenki eldöntse neki melyik a kényelmesebb...
2020. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#5: De ki az, aki többet használja a fagyót mint hűtőt? Mert ugye annak kényelmesebb.
2020. nov. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

na megvan a megoldás:

A kerekesszékeseknek és lilipitiknak a felül fagyós jobb

2020. nov. 22. 07:41
 8/13 TappancsMancs ***** válasza:

Kerekesszékeseknek és alacsony termetűeknek szerintem a legjobb az lenne, ha mindkettő alul van külön, mert gondolom egy kerekesszékesnek problémásabb felállni, mint a többségnek leguggolni.


Arra tippelnék inkább :) hogy a felső fagyasztós azoknak jó, akik sok gyorsfagyasztott kaját dobálnak a mikróba, vagy a sütőbe. Vagy ahol sok a gyerek és ők is jól elérik az alsó hűtőrészt. De csak tipp a részemről.


Meg a felső fagyasztósoknak mintha kisebb lenne a fagyasztója...

2020. nov. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. kifejezetten felülfagyasztós kell, nem is vennék más fajtát. Miért? Egyrészt mert ebben sokkal könnyebb jeget csinálni, már pedig én sokat iszom és hideget. Az alulfagyasztósba gyakorlatilag lehetetlen betenni a vizet fagyni, ha dugig van. Másrészt én a kiflit, kenyeret, zsemlét is a fagyasztóban tartom, hogy ne kelljen naponta frisset venni. Azt is sokkal kényelmesebb onnan elővenni (és elég gyakran kell elővenni), mint alul turkálni.
2020. nov. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Na 9 :) egy jó adalék, hogy mire jó. Gondolom akiknek felső fagyasztós kell, azok tudják a saját indokaikat. Mi meg alulfagyasztósok csak bámulunk, hogy az mire jó... :) :)
2020. nov. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!