Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Robot bunyó. Mi lesz itt a 3....

Robot bunyó. Mi lesz itt a 3. világháboruban? :D

Figyelt kérdés

[link]


Mondjuk "mech" harcnak jóbban örülnék. :D


2010. aug. 5. 20:26
 1/9 anonim válasza:
Ez biztosan nem.Atombombák, és sok sok halott...akkor csak vesztesek lesznek, nyertes nem.
2010. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
terminátorok
2010. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a sok sci-fi után ezek borzasztó ügyetlennek, és kezdetlegesnek tűnek, pedig rengeteg munka van bennük.
2010. aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
MOdjuk a japán HAL-5 az már egész jó exoskeleton. (hasonló mint ironman páncélja, szóval egy "robot ruha"), illetve a sarcos XOS robotja is elég érdekes.
2010. aug. 5. 20:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy biológiai fegyverekkel még mindig nagyobb hatalmat lehet elérni, mint pár intelligens kenyérpirítóval.
2010. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De aranyosak :D


Sztem amúgy nem lesz 3. világháború. Ha lenne, se lenne akkora szám. Mindenki mondja itt az atombombákat meg nanorobotokat meg biofegyvereket stb. A közelmúltban 2 nagyobb háború volt: a Jugoszláv meg most az arabokkal az USA. Mégse használtak egyikben sem ilyeneket. Nem véletlenül. Ha lenne 3. világháború (sztem nem lesz), akkor se használnák, csak az emberek szeretik az apokalipszist hirdetni :D

2010. aug. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha jól tom kb 25 atombomba van öszesen a földön és szerintem az amerikaiak és a többi nagyhatalom nem disznek gyártoták le hanem ha tényleg egy konfliktus alakulna ki amerika meg az oroszok közt akkor simán bevetnének atomot és ha az egyik elkezdi nincs megállás szóval szerintem már nemsok idő van a 3 ik világháboruig mert már aligvárja az egyik nagyhatalom hogy legyen miért háboruzon a másik országgal ugy hogy lesz atomkorszak ujra és nem kiskaliberü fatmanokkal meg little boy-okal fognak dobálozni hanem minimum egy 40 magatonnás atombombával.
2010. aug. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
pihent agyu, menny csajozni,nincs jobb dolgod ?:D most őszintén ki nem sz*rja le hogy lesz e?:D ne foglalkozz ilyenekkel fiam.
2011. ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
mire odakerül a sor sok elpuhult ember lesz biztos a földön akik egész nap gépeznek...és a gépen fognak háborúzni kb. mint a COD...XD
2011. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!