Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ezt hogyan csinálta a bűvész?

Ezt hogyan csinálta a bűvész?

Figyelt kérdés

Milyen algoritmus?

[link]


Én arra gondolok, hogy full kamu az egész.


2020. jún. 9. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Hát figyelj, van néhány működő kártyatrükk, meg a füst meg tükör is tud meglepetéseket okozni, de volt egy bűvész leleplező tv sorozat, abban nagy csalódást okozott az, hogy a nézőtérről kihívott emberek szinte mindig beépítettek voltak.

Az egy dolog, hogy a bűvész asszisztens nő szexi és eltereli a figyelmet, meg hogy ők is trükközgetnek, de szerintem ez is előre ledumált, szerintem a pontos idő sem annyi volt amennyit mondtak, mivel nem mutatták.

Kamu szerintem is, aztán lehet tényleg egy igazi boszorkánymester.

2020. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

"szerintem a pontos idő sem annyi volt amennyit mondtak, mivel nem mutatták"

A karórája alapján az idő stimmel.

Az már jobban zavar, hogy az egész számok szorzataként eredményül kapott 307885630, az nem osztható sem 1650-nel, sem 1939-cel, sem 1513-mal...

2020. jún. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 2. válaszolónál a pont :D

megrendezett az egész

2020. jún. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!