Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan adjam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára, hogy jobban megismerném?

Figyelt kérdés
Dolgozom egy helyen, diákmunka, nem nagy meló, és sokat nem is járok. Van egy "fönök", lehet kábé 25-26 éves. Nekem nagyon tetszik, kinézetre, személyiségileg, mindenhogy. A gond az, hogy fiatalabb vagyok nála bőven, és keveset is dolgozok. Eddig még biztos nem keltettem fel a figyelmét, hogy tehetném, hogy ne nézzen gyerekesnek? (gondolok itt arra, hogy ne írjak rá Facebookon, hogy teccel járjunk, abból már kinőttem)
2019. júl. 1. 16:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
#12: Akkor válaszolok. Sehogy. Gyerek vagy. Ő felnőtt. A viselkedésed szégyentelen (lenne),és normális korod beli fiúnak ilyen gondokodásmóddal nem kellenél. Hová ragozzam még,hogy eljusson a rózsaszín ködön át a központi idegrendszeredbe?
2019. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha akarna veled egyéb kapcsolatot is, nemcsak munkahelyit, akkor már réges-régen tett volna feléd lépéseket! Ez arra a kb. két hétre vonatkozik, amióta ismeritek egymást.

Olyan érzésem van, hogy tőlünk bátorítást, helyeslést vársz, pedig azt a többségtől nem kapod meg.

Javíts a helyesírásodon inkább: nem "teccel", hanem "tetszel", nem "veszesd", hanem "vezesd". Na magyarázd ki magad arra, hogy sietsz. Ne siess, és elküldés előtt mindig olvasd el, mit írtál le.

Ffi.

2019. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
32%
utolsó, ezek elírások, nem helyesírási hibák. (kérdező vagyok másik profilról, jöhet a lepontozás)
2019. júl. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A "veszesd"-et elismerem elírásnak, de a "teccel"-t semmiképp. Valld be (csak magadnak), hogy tényleg nem elírás!

Ettől függetlenül - mások iránti tiszteletadás, ha elküldés előtt elolvasod, hogy mit is írtál valójában.

Kívánok szép napot és - kérlek - ne sértődj meg!

2019. júl. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hagyjuk,nem ez a lány a legélesebb kés a fiókban.
2019. júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!