Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan adjam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára, hogy jobban megismerném?

Figyelt kérdés
Dolgozom egy helyen, diákmunka, nem nagy meló, és sokat nem is járok. Van egy "fönök", lehet kábé 25-26 éves. Nekem nagyon tetszik, kinézetre, személyiségileg, mindenhogy. A gond az, hogy fiatalabb vagyok nála bőven, és keveset is dolgozok. Eddig még biztos nem keltettem fel a figyelmét, hogy tehetném, hogy ne nézzen gyerekesnek? (gondolok itt arra, hogy ne írjak rá Facebookon, hogy teccel járjunk, abból már kinőttem)
2019. júl. 1. 16:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Ezt tiniként mondom, de szerintem jobb ha nem kezdesz ki vele, mert utána ha nem jössz be neki, akkor csúnya dolgokat is művelhet veled és csak te szívnád meg, ha nem normális a főnök.
2019. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Jut eszembe, a kérdésben nem írtam, de most lettem 16 éves.


#1 Köszi a gyors választ, igazad lehet:/ Csak így meg örökké ott lesz a "mi lett volna ha"

2019. júl. 1. 18:46
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Hogy a lányok bemennek egy diákmunkára,és rögtön a pasizáson jár az eszük..hihetetlen.

Te sem gondoltad,hogy egy diákmunkás nyomulós kistini kell egy 25 éves pasinak.

2019. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Kérlek írd már le,hogy friss 16 évesként te mit tudnál nyújtani egy harmincas évei felé tartó férfinak. Mert semmit.

Neki egy saját szellemi szintjén lévő fiatal nőre van szüksége, aki társa tud lenni az életben. Te meg egy gyerek vagy. Az alapszükségleteit sem tudnád kielégíteni.

2019. júl. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem egy 30-40es férfi írt már rám Facebookon, pedig nekem még csak olyan képeim sincsenek, szóval ezzel azért vitatkoznék. Nem egy ismerősömnek van 20on felüli barátja, sőt van egy, akinek 34 éves. És mégis jól elvannak:)
2019. júl. 1. 20:02
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

#5: És szerinted azok a férfiak párkapcsolatot akartak tőled,gondolom te el is hitted..:)

Az meg abnormális,hogy az ismerősödnek apja korú pasija van. Tégy le az ötletről, normális lelkületű pasi nem fog kapcsolatot akarni egy gyerektől.

Kérlek ,írd le, egzisztenciálisan és szellemileg hogyan elégítenéd ki egy férfi igényeit. NORMÁL ESETBEN. Sehogy. Naiv gyerek vagy,ő meg felnőtt.

Minden bántás nélkül írom,nem lennék büsze rád,ha a lányom lennél. ELég nagy csalódás a te gondlkodásmódod.

2019. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy nem a lányod vagyok, hanem egy számodra ismeretlen ember. Akinek nem, nem ismered a gondolkodásmódját.
2019. júl. 1. 20:13
 8/15 A kérdező kommentje:
A kérdésben egyébként arról volt szó, hogy JOBBAN MEGISMERNÉM, nem arról, hogy a kezét tervezem megkérni..
2019. júl. 1. 20:22
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Kérdeztél valamit és valaki válaszolt. Egyébként meg igaza van. Jobban jársz ha nem csinálsz semmit
2019. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Csak nem arra, amit kérdeztem.
2019. júl. 1. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!