Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk mit gondoltok arról ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit gondoltok arról ha egy lány mindenkit így becézget?

Figyelt kérdés
Úgy szól hozzá minden fiúhoz szivem, babam, kincsem stb. Ti erre furán nezzetek vagy jol esne?

2019. jan. 7. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Én mindenkit úgy szólítok hogy "Drága", nemtől függetlenül. Van olyan akinél a becézés nem olyan intim dolog mint másoknál, szerintem nincs abban semmi ha így hívja a fiúkat.

16/L

2019. jan. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Hát én elítélem, szerintem ez nem normális dolog :% Ha barátnőm lenne és ilyeneket csinálna eléggé kilennék.

Szerintem egyáltalán nem jó. Főleg annak aki félti és mindennél jobban szereti azt a lányt.

2019. jan. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Engem daddynek kezdett el szólígatni az egyik lány ismerősöm, aztán mondanom sem kell hogy egy ninfomán sub csajrol van szó
2019. jan. 8. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Barátom meg minden lányról cicaként beszél. Szokások...
2019. jan. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Fura nekem nem kellene ilyen nő
2019. jan. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Komolytalan, gáz. Szerintem tök béna mindenkit így hívni, és bizonyos körökre jellemző, nem az értelmesebbekre.

Ha meg van barátja is, akkor különösen gáz. Az én szerelmem nem szólítson minden fiút így.

2019. jan. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Fura,mivel sajna vannak olyan gyenge fejű emberek akik komolyan gondolhatják hogy jéé azt mondta nekem hogy szivem vagy kincsem,ezáltal beszugerálhatja magának azt hogy tetszem neki vagy valamit akar tőlem az a lány.És bizony ha egy lány ilyeneket mond egy buta kisgyereknek aki agyilag nem érti meg hogy ez csak egy szokás,ezaltal elkezdheti a lányt zaklatni..Szóval erre is kell gondolni,hogy a semmiből is lehet baj,konfliktus,félreértés.
2019. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

A vallás szerint

"A hìzelkedő száj romlást szerez"

Biztos van benne valami...

2019. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Ez szerintem nagyon gáz, egy nőnek szólni is degradáló így, egy férfihoz meg pláne.
2019. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Közeli barátnál akivel nagyon jóban vagy IS fura. ilyet a párodnak mondasz neki jó is másnak nem hiszem, szerintem elég riba**os aki ezt csinálja. Mindenkit megzavarhat, mit előttem is írták: hogy vajon miért szólít így? Mit akar? vagy mi baja van a csajnak? :D
2019. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!