Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladjam a keresést?

Figyelt kérdés

2009-be jártam egy Kriszti nevű lánnyal, jól el voltunk, 1x mentünk látogatoba öcse nevelőihez, és el mentünk boltba, és ott egymásra néztünk egy Zsófi nevű lánnyal, nagyon tetszett, de nem lehetett köztünk semmi mert nekem ott volt Kriszti, és a Kriszti barátnője volt, mikkor nálam volt Kriszti fel is hívta Zsófi és érdeklődőtt felőlem, de Kriszti azt mondta neki teloba hogy én az ővé vagyok. De Kriszti elkezdett rossz dolgokat csinálni, fére smárolt 2 sráccal, ott aludt a volt barátjánál, ha tudtam volna ilyen K betű akkor Zsófival beszéltem is volna. 6 Éve Kriszti felhívott kérdezen felőlem újra kezdeném vele mert a barátja veri folytogatja, és én rá kérdeztem hogy milyen Zsófinak hívják azt a lányt akivel a boltban véretlen összefutottunk, de felkapta a vízet és nem tudja kiről beszélek, aztán nem beszéltünk többet, de idén nyáron rá írtam facebookon hogy milyen Zsófi hol találkoztunk milyen faluban, de teljessen hülyének nézett azt se tudta hol voltunk, meg nem is mer semmi Zsófit nem tudja kiről beszélek stb hülye dumák, én meg szóba hozta kikkel smárolt akkor csaszi jankó, de erre is azt mondta ki az a csaszi jankó, teljessen hülyének nézett, megint felhuzta magát, van fontossabb dolga neki. Aztán ennyi volt a beszélgetés.


Érdemes lenne rá küldenem facebookon keresztül a rendőr haveromat, kifagatni?

Egyik haverom szerint ne csináljam.

De én nekem kellene Zsófi, de ő se érti meg.

Én mindent meg probáltam szépen, de nem sikerült.


Vagy már késő kideriteni?

2009-be látuk egymást, szerintem én is be jöttem neki.


Hasonlóan néztünk egymásra:

[link]



2018. dec. 25. 18:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Zsenikém arra nem gondoltál hogy facen beirod az ismerőseihez keresőbe a Zsófi nevet és ha feldob 3-at rájuk írsz hogy melyik az?
2018. dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
De, nem írt vissza még mindegyik.
2018. dec. 25. 22:52
 13/13 anonim ***** válasza:
Hogy áll a keresés?
2018. dec. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!