Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan lány aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan lány aki nem egoista, beképzelt, bunkó?

Figyelt kérdés
Tehát ezeknek a tulajdonságoknak az ellentéte. Aki más vágyait,szükségleteit,igényeit előbbre tartja mint a sajátját. Egyrészt én is ilyen vagyok. Van ilyen lány? 17/F
2018. dec. 13. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Vannak, csak őket keresni kell.

Üdv egy ilyen lány.

2018. dec. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Van, de az ilyeneket ignorálják.
2018. dec. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Általában sok ilyen lány van kb. 40% ilyen, csak a gond az, hogy ezekből kb az 5% a ha tetszik neked és ebből mind párkapcsolatban élnek :(
2018. dec. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Nincs. Mind kihalt az ősrobbanáskor. Csak miattad. F
2018. dec. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Én. Tegnap még beképzelt voltam, ma már tökéletes.
2018. dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Csak az ilyen lányok nem tetszenek általában a fiúknak.

Üdv, egy ilyen lány.

2018. dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért érdekes, hogy le vagyok pontozva csak nem tudom mi okból.

A normális fiúkat is keresni kell.

Nem tudom mit gondoltok, akik lepontoznak, valahogy az öletekbe repül egy normális lány? Vagy én ezt nem is értem...

Nem egyszerű normális embert találni.

Az én életemben két normális ember is van akik csak a barátaim, de ők sem az ölembe pottyantak.

Azért akik más véleménnyel vannak, kérlek írjátok le hogy ti ilyenkor mit gondoltok, hogy minek kéne történnie.

2018. dec. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"a mások szükségleteit előbbre tartja, mint a sajátját"

Na ez azért túlzás. Ennek sem örülnél hidd el, az ilyen önfeláldozó típus nem tud érvényesülni. Ha te is ilyen vagy, akkor csak az menne nonstop, hogy "legyen amit te akarsz", "neeem, az legyen amit te akarsz", "nem, te dönts, nekem mindegy" stb. Ez se szerencsés.

Önmagatokat ne akarjátok feladni soha másokért, fiúk-lányok! Kompromisszumot lehet kötni, de sose válaszd azt, hogy elnyomjanak. Az önfeláldozó típusú emberek gyakran keverednek bántalmazó kapcsolatba és nem képesek kilépni belőle. Ne válasszátok a szenvedést, kérlek...

Egyébként szerény, önmagukat jól ismerő és kedves lányból rengetegen van. Csak jól nyisd ki a szemed, mert sosem rínak ki úgy a tömegből, mint az egoisták.

2018. dec. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Más vágyait, szükségleteit, igényeit erőlébb tartja az nem lenne túl jó, sőt...

Nem egoista, nem bunkó és nem beképzelt lányok vannak. De ennek totális ellentetje, az a másik véglet, s az sem jó.


De igen vannak nem egoista, beképzelt lányok. Csak épp őket nem szokták észrevenni

2018. dec. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rám nem illik egy sem a felsoroltak közül, mégsincs pasim. Persze csak a külsőm miatt. Szóval hiába van normális lány a világon, Ti nem veszitek észre őket!
2018. dec. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!