Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsam le ha tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le ha tetszik? De nem ismerem.17/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Majdnem minden nap szoktam biciklizni a városban késő délután és ne egyszer találkoztam ugyan azzal a két lánnyal út közben.

Legtöbbször padon szoktam látni, hogy ott ülnek.

Amikor el megyek mellettük több alkalommal volt, hogy az egyik nézett. És aki tetszik az pont az aki néz engem.



A lényeg kérdésem a következő lenne:

(Szívem szerint meg állnák beszélni vele csak több dolog merül fel bennem ami sajnos vissza tart.)

1 Mivel vadidegen a lány nem tudom még a nevét sem semmi. Hogy tudjam megismerni?

2 Ha megállok mit mondjak neki, nekik? Ketten vannak még is kettő csajjal kell beszélnem. Mert a barátnője is ott van?

3 Meg manapság a lányok mit mondanak arra, hogy egy ismeretlen fiú oda megy beszélgetni egy lányhoz?


Kort nemet is írjatok!

Köszönöm előre is a válaszokat! :)


2018. júl. 3. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj oda hozzájuk és ne édekeljen, hogy ott van a barátnője is, de köszönj nekik és mond el a lánynak hogy szerinted nagyon szimpatikus és nem szeretnéd őt sablon dumákkal untatni és megkérdezed, hogy lenne-e esetleg kedve beszélgetni veled.De szerintem úgy lenne korrekt, ha először bemutatkoznál neki biztosan nagyot nőnél a szemébe.😃

Aztán megkérdezheted, hogy van-e facebook-ja...

16/L

2018. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7%

Cső, csumidázlak de összenyálaznám mindenedet te!

Vagy kérdezd meg tőle hogy kér e a kakaóscsigád közepéből. :-D

2018. júl. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Írd rá egy cetlire a neved, menj oda, nyomd a kezébe, mosolyogj rá, majd menj el. Ha szeretne, bejelöl:D
2018. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Vigyél neki valami bonbont és mond azt neki megigérted magadnak mikor legközelebb látod megleped, mert szeretnéd látni a mosolyát. Mikor ez megvolt bemutatkozol és a többi rajtad múlik.
2018. aug. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!