Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom túltenni magam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom túltenni magam a viszonzatlan szerelmen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016 nyarán udvaroltam, volt a lánnyal kettő randim. A másodikon jelentette be, hogy összejött azzal a sráccal, aki őt megcsalta. Később kiderült, hogy neki fel se tűnt, hogy ő tetszett nekem. Mindjárt 20 leszek, barátnőm nem volt (és valószínűleg nem lesz, mert már esélyem nincs), mindenből a régit szeretem. A dolog óta udvaroltam néha. Persze, hogy nem viszonozták és visszaestem. Néha csakúgy ok nélkül esek vissza és ezen depizek napokig, hetekig. Jó pár barátomnak van már barátja/barátnője és néha elszokták mesélni a szerelmi életüket, hogy milyen jó. Persze én örülök, hogy boldogok, de egyben frusztrál is eléggé, hogy nekem kb nem lesz párom. De nem is mondom neki, hogy a téma engem zavar, nem akarom a boldogságukat elrontani. Nem vagyok ronda (mások szerint, egyedül én látom magam annak). Már nem is merek udvarolni, mert nem akarok fiatalon tönkremenni.

Itt van rólam kép, hogy szerintetek van-e esélyem egyáltalán, hogy bárkinek is tetszhessek. [link]

Főleg lányok véleményét várom, a válaszokat előre is köszönöm.



2018. márc. 31. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélj róla valakivel.
2018. márc. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kicsit légy vagányabb, ne temesd magadat a munkádba, hobbidba. Nem kell a szerelmet erőltetni, akkor fog valaki betoppani az életedbe, amikor nem számítasz rá.

Ha gondolod írj privit

2018. márc. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolkozz ezen a témán kevesebbet, tereld el a figyelmedet. Hasonlo helyzetben vagyok sajnos en is, ha szeretnel beszelgetni akkor irj.:)

14l

2018. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem jönnék veled össze, nem vagy az esetem.


18L

2018. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!