Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt nektek viszonzatlan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt nektek viszonzatlan szerelem?

Figyelt kérdés
Régóta figyelgetted, és 80%-ban érezted, hogy bejösz neki... de mikor kezdeményeztél, akkor elutasított?

2017. dec. 18. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fizikai vagy virtualis kontantus?
2017. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem is egyszer.
2017. dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez szomorú. :(
2017. dec. 18. 21:53
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen volt az első szerelmemmel fordult elő és nagyon rossz volt le írom röviden mi volt.Bele szerettem a barátomba.Amikor el mondtam neki el utasított de mivel mindig találkoztunk együtt lógtunk az érzelmeim csak erősödtek iránta.Egyik éjszaka buliban voltunk mindketten be rúgtunk kicsit.Mondta hogy kisérjem haza mert rosszul van.Só nélkül bele egyeztem így tehát el indultunk a gyalog a szórakozó helyről.Már majd nem ott jártunk náluk kb 2 utcányira voltunk amikor meg állt és át ölelt.A nevemen szólított és meg csókolt.Nem akartam el hinni olyan hihetetlen volt számomra de boldog is voltam mivel mindig elutasított.Másnap írt facen hogy nem akar többe találkozni velem.Nem értettem mi van hiszen ő kezdeményezett.Tudhatta hogy viszonozni fogom.Teljesen be pánikoltam és egyből szaladtam hozzá.El mondta hogy van barátja és őt szereti nem engem és soha nem tudna úgy tekinteni rám mint a barátjára olyan értelemben.Tudtam ki a barátja azt is tudtam csak kihasználja és jóval idősebb volt nála 10 évvel ekkor ő 15 volt.Meg mondtam neki hogy nem tudok úgy tekinteni rá mint szimpla barát így tehát meg egyeztünk abban hogy barátok maradunk legalább így velem volt még ha nem is jártunk úgy voltam vele.Ma már tudom ez volt a lehető legnagyobb butaság amit csinálhattam. Addig udvaroltam neki meg vele voltam mikor szenvedett a barátja miatt én voltam a zsebkendő.És végül a bugyi is le került róla le feküdtünk nem egyszer.De soha nem jártunk én meg szenvedtem amiatt hogy testileg velem de lelkileg nem.

Ez csak rontott a helyzeten és még jobban meg szerettem ő vette el a szüzességem is.Addig marakodtunk ezen hogy a végén el váltunk egymástól mivel végleg össze vesztünk és nagyon rossz volt. Ő utána meg ismertem Exem akit sokkal jobban szerettem és ő is ugyan olyan érzelmeket táplált irántam mint én ő iránta.Ő vele meg ismertem azt az érzést milyen az hogy ha valaki viszonozza a szerelmed és ha kell tűzbe is menne érted.Sajnos szakítottunk ő velem 2 év után és borzasztóan fájt mai napig nem hevertem ki teljesen pedig már 1.5 éve hogy vége van mivel nagyon szerettem és ő volt az életemben a legfontosabb ember ezért talán már soha nem felejtem el.22/F

2017. dec. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mikor nem nyalta meg picit meginogtam de rajottem hogy a dugas is lehet olyqn jo.
2017. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer, de eleg is volt. Borzasztó érzés.
2017. dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze. Úgy 4-5 alkalommal.
2017. dec. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindig volt olyan, hogy valaki nem viszonozta a tetszést, viszont viszonzatlan szerelem szerencsére csak egyszer volt. De az másfél évig tartott, és iszonyatosan meggyötört.
2017. dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Még most is ilyen helyzetben vagyok :(
2017. dec. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát elég sokszor. Egyzser volt egy nagyon gyönöyrű ,kedves normális csaj . Érte megtettem volna mindent . Odafigyeltem rá meg minden ,de amikor elhívtam randizni sosem ért rá. Szerelmet vallottam neki ,de erre lekoptatott és összejött egy bájgúnárral . Nagyon fáj a mai napig főleg ,hogy azóta lehet kellenék a csajnak de most is pasija van. Egy másik esetben meg metetszett egy csaj ,neki is tetszettem én . De hezitáltam egy kicsit. Mire elhívtam ,addigra már nem én kellettem neki és összejött egy csajjal (lezbi lett)

Szóval van egy pár sztorim 19/F

2017. dec. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!