Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerelmes vagyok, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leírni. Van egy lány, akivel pár hónapja beszélgetünk facebookon. Több száz kilométerre lakik, szóval sajnos még nem találkoztunk. De valamiért mégis szerelmes lettem belé. Szóval az a lényeg hogy már régebben ezt le is írtam neki elég hosszan, de ő csak annyit írt hogy ő is érez irántam valamit. Megértjük egymást meg minden, van közös téma, de pár hete olyan lapos lett az egész.. Már csak közbe-közbe beszélünk. Ott ahol lakik van egy legjobb fiú barátja akinek eddig volt barátnője szóval addig nem zavart de pár napja szétmentek, és szerintem elég valószínű hogy amiatt a lány miatt akit szeretek (ezt nem részletezném). És most már nagyon idegesít ez a csávó, mert nem tudhatom hogy mit csinálhatnak. Szóval nem tudom mit csináljak,nagyon szeretem ezt a lányt, de ha ő nem szeret engem akkor nem tudok mit csinálni,viszont küzdeni szeretnék érte mégis :D Elég hosszú lett de most vagyok először tényleg szerelmes :D szóval várom a véleményeket hogy most mihez kezdjek. 17/F

2017. márc. 17. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Én szerintem addig próbàld meg te lezàrni ezt az egészet amig tudod.. és nem lesz rosszabb.."több száz km.."mivel gondolom meg sulizol és a szüleitek sem biztos, hogy hosszútávon ezt finansziroznák.. de ez a te/ti döntésetek..

20F

2017. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Darklucky ***** válasza:
Azt tanácsolom neked amit anno én is megtettem és sikerem is volt. MENJ EL HOZZÁ ! Beszélj a legjobb barátnőjével és kérd a segítségét, ha nincs is kocsid vagy olyan barátod aki segítene neked ebben, ott a tömegközlekedés. A lényeg az hogy lepd meg és ott minden kiderül. Veszíteni valód nincs ezt ne feledd ;)
2017. márc. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerinem semmikeepp ne kerd baratnoje tanacsat... Tapasztalat
2017. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!