Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Bejönnek a sportos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bejönnek a sportos lányok? (lent)

Figyelt kérdés

Imádok motorozni.

Gondok: csak 12 éves vagyok, jogsit még nem csinálhatnék, nincs a quadunkon rendszám.

Ezek ellenére imádok quadozni. Arra vagyok kíváncsi, hogy bírjátok- e az olyan lányokat akik otthon vannak ezekben fiús dolgokban.

Tudok deszkázni de nem profin. A trükköket gyakorolom. A focival is nagyon tisztában vagyok. Xboxban (forza motor,autósprt 360) tudom mivel kell menni, hogy győzzön az ember. Bátyám van. Muszáj.😂

Ezt az énemet 2 barátnőm és anya, apa és a bátyám ismeri csak. Senki más. De ezt ne úgy képzeljétek ám el, hogy nem veszem fel a szoknyát meg nem hordok bikinit csak érdekelnek ezek a sportok. Ennyi. De amúgy bírjátok az ilyen lányokat?



2018. márc. 29. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
12 éves kislány vagy, nem is értem a kérdésed mit kéne kezdeni azzal hogy quadotok van.
2018. márc. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Gyerek vagy még a társkereséshez...
2018. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 .,,.,,.,, ***** válasza:
57%

Az hogy szeretsz motorzni nekem nagyon bejönne, a többi nem izgat.

14/F

2018. márc. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. A motoros dolog meg főleg. Szeretem a sportos csajokat. 15F
2018. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A motoros csajok királyak, sajnos kár, hogy az én korosztályomban (19 vagyok) elég kevés van. Pedig szerintem már a motorozás sem annyira számít fiús dolognak. Egy csomó 40-es motoros nőt ismerek, de fiatalt egyet se. Én azt javaslom, pár év múlva térj át robogóra, aztán jöhetnek a nagyobb mocik:)
2018. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bírom hát!
2018. ápr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jah, ha ennyi idős lennék mint te, akkor biztos jó haverom lehetnél, báttya 16f
2018. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!