Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jövök a képbe?

Figyelt kérdés

sziasztok.

nemrégen megismertem valakit, aki tényleg nagyon kedves, és tényleg nagyon kedvel engem, de mostanában...Csak a múltjáról tud panaszkodni, meg az exéről, és kérdem én, ti férfiak, miért ismerkedtek, miért nyittok ilyen bizalmasan mások felé, hogyha egyébként nem akartok tőlük semmit?

Hogyha már elmondjátok nekik, hogy mindent megtennétek érte, és azután meg taszítjátok, merthogy nem szemtől szembe történik, akkor mi zajlik le a fejetekben?

És kérdem én, hogy jövök a sok gondja, beszélgetőpartnere, az exe árnyéka közé? Mi célom van nekem közöttük, aki néha, mert kedveli, és már kezdi eléggé megszeretni, ráír, hogy ugyan, ha kedvelsz, miért hanyagolsz el?


köszönöm szépen előre is a válaszokat.



2018. márc. 26. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Te vagy a beszélő partnere, a támaszponja. Veled kinyilvánithatja az érzéseit, mert te szépen meghallgatod őt. Ha zavar, akkor szerintem mondd el neki, hogy nem akarod hallani a sopángását és a nyavalygását.

Egyszer ezt gondolják majd utána mgszokták gondolni magukat és nem birják bent tartani magukba az érzéseiket és kiárasztják, miközben a másiknak ehhez semmi köze.

2018. márc. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy rosszul esik, hogy csak néha ír, és akkor is panaszkodik. Ha kedvel, akár csak mint barátot, szerintem meg fogja érteni. Viszont ha tetszel neki, és tudja, hogy azzal amit csinál, bánt téged, szinte biztos hogy abbahagyja majd.

De fontos tudnia, hogy lehet veled őszinte, mert téged csak az zavar, hogy az exéről beszél, mert olyan mintha a múltban élne és őt keresné benned is (reméljük nem így van!).


Remélem tudtam segíteni! :)

2018. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!