Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy nem tudnék szerelemes lenni?

Figyelt kérdés

Sosem voltam még szerelmes csak ilyen plátói fellàngolàsom volt. Amióta ennek vége van úgy érzem nem tudnék szerelemes lenni nem tudnék egy fiut tiszta szìvemből szeretni meg igazàbol nem is hiszek a szerelemben szerintem ez csak egy illùziò ami egyszer elmúlik. Amikor körülöttem szerelmes pár okay latok akik mar règota egyutt vannak csodálkozom hogy hogy csinálják ès hogy hogy nem unják meg egymást vagy mennek egymás a gyáva ilyen sok idő utàn. Más is èrez/èrzett már így?

17/l



2018. márc. 15. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Éreztem hát, 14 évesen. Azért, mert azt hittem, hogy soha senkinek nem fogok kelleni, mert csúnya vagyok.(az általános iskola alatt kb 2 eset volt, amikor elmondtam, ki tetszik, valakitől visszahallotta a srác, és szépen megalázott az egész osztály előtt) Ma már 24 éves vagyok, és az 5. komoly kapcdolatomban élek. Egyik korábbi sem tartott ugyan 2,5 évnél tovább, de mindegyikből szereztem olyan tapasztalatot, ami segít abban, hogy a mostani akár életre szóló lehessen. Nem kell sürgetni a dolgokat. Úgyis jön majd egy olyan fiú, aki rendelkezik olyan tulajdonságokkal, amiknek nem tudsz ellenállni, és ő sem neked. Idővel mindenki megtalálja a maga párját.
2018. márc. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!