Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esélyem lehet nála? 17/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem lehet nála? 17/L

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy fiú, akit már régebb óta ismerek, de igazából nagyon nehezen adta fel az exét, de most is rózsás kapcsolatot ápol vele. Úgy döntött, hogy az összes kapcsolatát megszakítja vele, mert ez neki nem volt jó.

A képbe ide én úgy jövök, hogy én nekem nagyon tetszik az illető és már kezdem érezni, hogyha nem fogom magam vissza, meggondolatlan dolgokat fogok csinálni = nem veszem szemügyre az ő helyzetét.

Esetleg van arra esély hogy elfelejtse őt végleg hogyha beszélgetek vele?

vagy mennyi idő? Hogyan tegyek tovább?


2018. márc. 6. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj vele először barátkozni, hogy növekedjen a bizalom. Ha van egy kis esze, utána magátol is szoba fogja hozni azt a témát, amire te vágysz...
2018. márc. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kell sürgetni a dolgot, elōszōr csak beszélgess vele sokat késōbb ha úgy gondolja és bejössz neki egyàltalán akkor ō fog keresni téged. De most így a kezdetekbe neked kell, csak ne olyan nyomulósan;)

És végûl ha nem keresi a tàrsaságod, akkor hagyni kell ezt az egészet.

2018. márc. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!