Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem vajon nála?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem vajon nála? Osztálytárssal összejönni, hasonló helyzetben lévőek?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki tetszik már régóta,és ha ránézek gyakran lesüti a szemét,vagy néha mosolyog és táncnál remegett a keze amikor kezet kellett fogunk. Vélemény?Nem igazán beszélünk és végzősek vagyunk.L

2017. nov. 5. 16:33
 1/3 anonim válasza:
beszéljetek
2017. nov. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj vele beszélni, éreztetni hogy tetszik neked. Mosolyogj rá sokszor. Nekem eddig csak pozitív tapasztalatom van osztálytárssal összejövés kapcsán. Barátom osztálytársam, már majdnem fél éve együtt vagyunk és tök jól meg lehet oldani. Ha meg szakítatok akkor is meg lehet beszélni értelmesen úgy hogy ne legyen gáz. Amúgy is végzősök vagytok, tehát nem is kell a fejét bámulnod. Szerintem mindenképpen érdemes megtenni ha mindketten akarjátok minthogy egy sztereotípia miatt hagyni az egészet annyiban...
2017. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én 10.es vagyok es tavaly összejöttem egy osztálytársammal

Nekünk is volt táncóra es vele táncoltam

Mondjuk már szakítottunk de nem lettünk rosszban utána sem mert barátok vagyunk bár reszemről azért szakítottunk mert én már nem éreztem semnit meg elvileg ő sem

16L

2017. nov. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!