Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy kizáró ok ha dühkezelési...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy kizáró ok ha dühkezelési gondjai vannak egy fiunak?

Figyelt kérdés

Ha elfog az indulat vagy nagyon feszült vagyok akkor erőszakosan reagálok embert nem bántok/bántottam de ajtót vertem már szét kézzel vagy addig ütöttem a falat amígy eltört 3 ujjam és darabokba potyogott a vakolat..

Pszihológushoz jártam de nem segített, sport se segített, kikerülhetetlen probléma ha ilyen gondjaim vannak?


2018. márc. 3. 23:49
 1/5 anonim válasza:

Próbáld mással levezetni. Pszihés dolog sajnos, de nem kezelhetetlen. Ha elkap ez az érzés, próbálj olyat csinálni amit szeretsz..nemtudom, vedd elő a gitárod vagy bármit amit szeretsz.

Esetleg ha nagyon nem megy, keress fel egy normális pszihológust.

20/L

2018. márc. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahogy mondtam voltam pszihológusnál, 6 nál összesen és egyik se tudott semmit kezdeni velem, ezek ismerősöktől ismert pszihológusuk és nekik beváltak csak nekem nem, egy ideje kimegyek a közeli erdőbe vagy valami embermentes helyre ahol ezt levezethetem, ez mennyire lenne probléma egy kapcsolatban ha így néha "eltűnnék" pár órára hogy levezessem a dolgot?
2018. márc. 4. 00:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha engem soha de soha nem bántasz, nem lesz kizáró ok.
2018. márc. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam kizáró ok lenne, bocs. Nem tudhatom, hogy mikor önt el téged a düh, es ki tudja, meddig fajul.
2018. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát én sem szivesen lennék egy párkapcsolatban veled ..nem lehet kiszámítani ezeket és hogy mennyire borul el az agyad. Te sem tudhatod.

Arra meg senki nem vágyik, hogy agyonverjék. Max akinek olyan fétise van :D

Viccet félretéve, valahogy kutass a megoldás után . Lehet, hogy majd kinövöd és ez csak szimpla hormonális változás.

20/L

2018. márc. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!